Yatırım yapmaya başla!

NASA Küresel Isınmanın Boyutunu Gözler Önüne Seren Video YayınladıBilim insanları uzun zamandır küresel ısınmanın giderek arttığını ve dünyayı tehdit edecek boyutlara doğru ilerlediğini belirtiyorlar. Ancak yıllar yılı azar azar artan ısınmanın insanlar tarafından fark edilmediği aşikar. NASA ise bu durumu gözler önüne koyan bir video yayınladı.

Time lapse olarak hazırlanmış videoda Dünya’da 140 yıl boyunca gerçekleşen küresel ısınmanın boyutu renklendirilerek gösteriliyor. NASA hazırladığı bu videoyu Antartika’da yapmış olduğu araştırmalardan, hava istasyonlarından ve gemilerden elde ettiği verileri harmanlayarak oluşturduğunu belirtiyor.

Küresel ısınmanın Dünya üzerindeki etkisinde son yıllara büyük bir artış gerçekleştiği hazırlanan videodan anlaşılıyor. Özellikle 2000’li yıllardan itibaren sanayinin de gelişmesiyle beraber atmosfere salınan zararlı gazların artmış olması yaşanan bu değişime büyük hız kazandırmış durumda.Videoda gezegenimizin geçmişten bugüne geçirmiş olduğu değişime tanık olabilirsiniz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum