Yatırım yapmaya başla!

Duyduğu Müziğin Sesine Göre Dans Eden Teknoloji Harikası ANYmal RobotuGünümüz gelişen teknolojisi ile fazlasıyla ürün ve araç üretiliyor. Bu ürünler hem hayatımızı daha kolay yaşanır hale getiriyor hem de çevreyi korumak adına üretilen ürünler bizlere daha yaşanılır bir dünya sunuyor. Daha önceki videolarımızda sizlere teknoloji ile ilgili çeşitli görüntüleri ve bilgileri sunmuştuk.

Bu videomuzda ise farklı bir üründen bahsedeceğiz. Videoda da izlediğiniz gibi üretilen robot müziğin sesini duyduğunda dans etmeye başlıyor. Bu dans etme yeteneği, robotun içerisinde bulunan sese karşı etkileşim gösteren düzenek sayesinde gerçekleşiyor. Müziğin ritmine göre hareketlerini ve hızını değiştiren bu robot oldukça etkileyici görüntüler sunuyor.

Bu müzikle birlikte dans eden robota ANYmal ismi verilmiştir. Şimdi sizlere bu robotun dans ettiği anları sunuyoruz. Yukarıdaki videomuzda izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum