Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Mustafa Sarıgül’den Elon Musk’a Tepki: Yazıklar Olsun

TDP Başkanı Mustafa Sarıgül, Twitter’ı satın alıp mavi tıka sahip kullanıcılardan aylık para alacağını söyleyen Elon Musk’a tepki gösterdi. Masayı yumrukladı.
Mustafa Sarıgül’den Elon Musk’a Tepki: Yazıklar Olsun
Yorum

Türkiye Değişim Partisi (TDP) Başkanı Mustafa Sarıgül, sosyal medya platformlarından yaptığı paylaşımlarla gündem olmaya devam ediyor. Nerdeyse her açıklamasında masayı yumruklayan ve üslubuyla dikkat çeken Sarıgül, çok konuşulan tepkilerine bir yenisini daha ekledi. Bu kez milyarder Elon Musk’a tepki gösterdi.

Elon Musk, Twitter’ı satın aldıktan sonra getirdiği yeni kurallar ile dünya basınında kendinden sıkça söz ettirdi. Sosyal medya platformu Twitter’ı satın aldıktan çok kısa bir süre sonra bazı kullanıcılardan aylık para alacağını duyurdu.

Musk, Twitter’da mavi tıka sahip olan profillerden para alınacağını belirtti. Söz konusu kullanıcılardan aylık olarak 20 dolar alınacağı iddia edildi.

TDP Başkanı Mustafa Sarıgül, TikTok üzerinden paylaştığı videoda masayı yumrukladı ve “Elon Musk, eline diline, gözüne dursun daha Twitter’ı yeni aldın, gözü üyelere diktin 20 dolar istiyorsun. Yazıklar olsun. Bizim sana verecek 20 kuruşumuz bile yok.” ifadelerini kullandı ve masayı yumrukladı.

Sarıgül’ün paylaştığı video ve kullandığı ifadeler sosyal medya üzerinde büyük bir ilgiye neden oldu.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu