Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Dünyanın En Şık Mürekkepsiz Kalemi: “Forever Pininfarina AERO”

Dünyanın En Şık Mürekkepsiz Kalemi: “Forever Pininfarina AERO”

Eğer gerçek bir otomobil tutkunuysanız, özellikle de Ferrari modelleriyle ilgileniyorsanız, İtalyan otomotiv tasarımcısı Pininfarina’nın adını sıkça duymuş olmalısınız. 1930 yılından bu yana bugüne kadar üretilmiş en iyi Ferrari modelleri başta olmak üzere Alfa Romeo, Fiat, Peugeot, Maserati ve Chevrolet gibi ünlü markaların bilindik modellerinin oluşumuna da yardımcı olan Pininfarina, otomotiv dışında farklı sektörlerde de harikalar yaratmayı başardı. Pininfarina ve Bovet işbirliği ile ortaya çıkan Flying Tourbillon OTTANTASEI saati ile takdir toplayan bu İtalyan firma, lüks aksesuar sektöründe de adını dünyaya duyuruyor.

Eğer yüksek bir mevkide görev yapıyorsanız, kişiliğinizi yansıtan aksesuarlar edinmeniz gerekebilir. Özellikle de saatlerin dışında imzalarınızda kullanacağınız kalemler, iş yaptığınız insanların gözündeki kalitenizi fazlasıyla arttırabilir. İtalyan firma Pininfarina’nın en iyi materyallerden oluşturduğu Forever Pininfarina AERO adındaki mürekkepsiz kalem, hem şık görünümü hem de benzersiz yapısıyla sizlere bu konuda yardımcı olabilir.

Şimdi dilerseniz, bu etkileyici Pininfarina kalemine birlikte bir göz atalım:

Mürekkepsiz Pininfarina Kalemini Oluşturan Materyaller

Mürekkepsiz Pininfarina Kalemini Oluşturan MateryallerSu ile çalışan otomobil Pininfarina H2 Speed modeliyle otomotiv sektörünü farklı bir boyuta taşıyan İtalyan marka, şimdi ise Forever Pininfarina AERO kalemiyle lüks aksesuar dünyasına imzasını atıyor. Bir diğer başarılı bir İtalyan tasarım evi olan Napkin ile işbirliği sonucunda ortaya çıkan bu eşsiz kalem, Pininfarina’nın Rüzgar Tüneli’nde gerçekleşen etkileyici bir gösteri ile dünyaya tanıtıldı. Mürekkebe ihtiyaç duymadan yazı yazabilmenizi sağlayan Forever Pininfarina AERO kaleminin içi, mavi renkli boş gövdesi havacılık sektöründe kullanılan ve Ergal adı verilen bir alüminyum alaşımdan oluşurken, uç kısmında ise “Ethergraf” adındaki patentli bir metal alaşım kullanılmış. Ethergraf maddesi sayesinde mürekkepsiz bir kalem haline gelen Forever Pininfarina AERO, oldukça anlamlı bir tasarım ile piyasaya sürülüyor.

Çin Mitolojisinden İlham Alınan Enfes Bir Kalem

Çin Mitolojisinden İlham Alınan Enfes Bir KalemAerospace Alüminyum gövdesiyle hayranlık uyandıran Forever Pininfarina AERO, 16 cm uzunluğunda ve 17 gr ağırlığında eşsiz bir aksesuardır. Bünyesinde barındırmış olduğu kaliteli materyaller sayesinde, sonsuza kadar kullanabilmenize imkan tanıyor. Sadece oluşum materyalleriyle değil, aynı zamanda tasarımıyla da “sonsuzluğu” gözler önüne seren Forever Pininfarina AERO kalemi, Çin mitolojisinde “sonsuzluk” anlamına gelen “Yin ve Yang” düşüncesinden ilham alınarak meydana getirilmiş.  

Forever Pininfarina AERO Kaleminin Fiyatı

Forever Pininfarina AERO Kaleminin FiyatıTamamıyla el ile hazırlanan hassas mekanik parçaları, bu eşsiz kalemi bugüne kadarki en ilginç yazı araçlarından bir tanesi haline getiriyor. Farklı ve şık yapısıyla kalitenize kalite katacak olan bu kusursuz güzellikteki Pininfarina kalemine sadece 120 Euro ödeyerek sahip olabilirsiniz. Lüks aksesuar sektöründe çığır açan Forever Pininfarina AERO ile attığınız imzalar sonsuz olacak.

Şıklığın ve statünün göstergesi olan aksesuarların başında gelen mekanik ve dolma kalemler ailesine, enfes tasarımı ve mürekkepsiz yapısıyla yepyeni bir güzellik daha ekleniyor. Otomotiv devi Pininfarina tarafından meydana getirilen bu olağanüstü kalem ile sonsuza kadar yazmak istemez miydiniz?Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Moda kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum