Yatırım yapmaya başla!

Dünyanın Motosiklet Parçalarıyla Lezzetlenen İlk İçkisi!Harley Davidson ruhuyla harmanlanmış, dünyanın ilk motosiklet parçacıklı içkisiyle tanışmaya hazır mısınız? Daha önce şişesinin içerisinde meyve ve hatta yenilebilir altın yaprağı bulunan içkilerle karşılaşmış olabilirsiniz.

Fakat bu kez tamamıyla farklı bir tasarım ürünü karşımıza çıkıyor. Özel yapım motosiklet projeleriyle dikkat çeken Almanya merkezli Ehinger Kraftrad tarafından meydana getirilen bu cin, Harley Davidson ruhunu, enfes tatlarla harmanlayarak bizlerle buluşturuyor.

Otomobil ve motosiklet tutkunları için bu zamana kadar genellikle saat, bardak, telefon ya da bileklik gibi aksesuarlar üretildi. Ancak Ehinger Kraftrad, Harley’in özgürlükçü ve asi ruhunu illiklerimize kadar işletmeye karar vermiş gibi görünüyor.

Hurda araçları yenileyip, birer sanat eserine dönüştüren Ehinger Kraftrad ve ekibi, şimdi ise şişesinin içerisinde Harley Davidson motosikletlerinin nadir bulunan motor parçalarını barındıran dünyanın ilk motor parçacıklı içkisini ürettiler.

Tamamıyla özel üretim olan ve Archaeologist adı verilen bu içkilerin içerisinde 1939 Flathead kam mili, 1947 Knucklegead somunu ve 1962 Panhead salıncak kolu gibi birbirinden farklı parçalar bulunuyor. 900 Euro’dan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak olan bu içkiler, özellikle de motosiklet tutkunlarının beğenisini kazanacak gibi görünüyor.

Peki, içtikten sonra motosikletinize atlayıp, yollara düşmek isteyeceğiniz, dünyanın ilk motor parçalı cini hakkında sizlerin düşünceleri nelerdir?   

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum