Rusya’nın En Seksi Motorcusu Olga Pronina Hayatını Kaybetti!

Dünyanın en çekici motosiklet sürücü olarak görülen fenomen Olga Pronina, yaptığı motor kazasında hayatını kaybetti. İşte detaylar...

Sosyal medyada kullandığı motosikletler ile çektirdiği fotoğraflardan sonra fenomen olan güzel sürücü hayatını kaybetti. Takip ettiği hayranları ona Monika takma ismini vermişler. Gündelik hayatında da hızla tutkusuyla yaşayan Pronina, yine tutkunu olduğu motosikletinde hayatını kaybetti.

40 yaşındaki motosiklet kullanıcısının en son paylaşımında hız yaparken içki içtiği görüntüler sosyal medyada dolaşıyordu. Monika, Rusya’nın Vladivostok kentinde racing motoru ile yol alırken kontrolü kaybederek bariyerlere çarpmış.

Olay yeri inceleme ekiplerinin yaptığı araştırmada, parçalanan motorunun tekerleğini 600 m ileride bulmaları kazanın büyüklüğünü gözler önüne seriyor.

Mesleği kuaför olan kadın sürücünün takipçilerine en son “250 kilometre hız yaparken tek elle yön vermek çok rahatsız edici. Tavsiye etmiyorum ama adrenalin çok iyi geldi” mesajını paylaşmış.

Monika’nın arkadaşı ise “Güvenlik kurallarını esnetmeyi seviyordu ve sık sık aşırı hız yapıyordu. Ölümü çok trajik” açıklamalarında bulunmuş.

Olaydan kısa süre önce gören vatandaşların; Monika’nın aşırı hızla birlikte motor üstünde tehlikeli hareketler yaptığını iddia etmişler.

Gördüğümüz üzere ne kadar profesyonel bir sürücü de olunsa ölümün gelmesi saniyeler sürüyor. Özellikle en ufak ihmali affetmeyen motosikletler bir kişinin canını daha almış oluyor.

Paratic Piyasalar

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı