Yatırım yapmaya başla!

Motoru Alev Alan 10 Arabanın Yanma GörüntüleriGünlük hayatımızın yoğun temposunu az da olsa hafifletmek amacıyla ulaşımımızı kolay yollardan sağlamak bizler için büyük önem taşıyor. Özellikle trafiğin yoğun olduğu şehirlerde bu kolaylık daha önemli hale geliyor.

Kişisel araçlarımız hayatımızı kolaylaştırmak için epey önemli fakat bu araçların bakımları zamanında yapılmadığında tehlikeli hale gelebilir. Trafiğin en yoğun olduğu ortamda motorun birden alev alması bu tehlikeye bir örnek olarak gösterilebilir. Üstelik bu olaydan haberdar olmayan sürücüler için çok bu durum daha tehlikeli hale gelebilir.

Bu yangın hem kendi aracınıza hem de çevredeki araçlar ve insanlara büyük zararlar verebilir. Şimdi sizlerle yolun ortasında motoru alev alan arabaların görüntülerini paylaşıyoruz. İyi seyirler.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum