Yatırım yapmaya başla!

Gülme Krizine Gireceğiniz Mortal Kombat Temalı Asansör Şakalarıİnsanlara yapılan kamera şakalarına her geçen gün bir yenisinin eklendiğine tanık oluruz. Bunlardan bazıları şakaya uğrayanların korku dolu anlar yaşamasına sebep olmaktadır. Özellikle asansöre binen insanlara yapılan şakalar akıllara zarar olmaktadır.

Videoda da yine asansörde yapılan sıra dışı bir şakaya tanık oluyorsunuz. Mortal Combat karakteri kılığına girmiş birisi, asansöre binen insanların yüreğini ağızlarına getirecek şakalar yapıyor. Asansörde şaşkınlık içerisinde kalan insanlardan bazılarının ise son derece korktuğu görülüyor.

Yapılan şakalar izleyenleri gülme krizine sokarken, şakaya uğrayanların verdikleri tepkiler ile fazlasıyla korktukları görülüyor. Birbirinden farklı pek çok şakanın yapıldığını düşündüğümüzde Mortal Combat temalı bu şakanın en orijinallerinden biri olduğunu söyleyebiliriz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum