Paratic İçerik Arama
Yatırım yapmaya başla!

Efsane Serinin Yeni Oyunu Mortal Kombat 11 Kan Donduran Fragmanı ile Karşınızda!Efsane Serinin Yeni Oyunu Mortal Kombat 11 Kan Donduran Fragmanı ile Karşınızda!

Dövüş oyunu meraklıları için gelmiş geçmiş en unutulmaz oyunlardan birisi hiç kuşkusuz Mortal Kombat olmaktadır. Bir döneme damgasını vurmuş serinin yeni oyunu uzun zamandır bekleniyordu. Oyunun geliştiricisi NetherRealm Studios beklentilere cevap verdi ve Mortal Kombat 11’e dair tüyler ürperten bir fragman yayınladı.

Videoda görüldüğü üzere oyunun iki sembol karakteri olan Raiden ve Scorpion arasında kan donduran bir dövüş görüntüsüne tanık oluyoruz. Tabiki Mortal Kombat evreninden alışık olduğumuz korkunç bir dövüş sahnesi bizi karşılıyor. Oyunda yeni bir grafik motoru kullanıldığı için görünümde radikal değişiklikler olacağı belirtiliyor.

Serinin yeni oyununu oynamak isteyenlerin bir süre daha beklemesi gerekiyor. Fragmanda yapılan duyuruya göre oyun 23 Nisan’da satışa sunuluyor. Mortal Kombat 11, PC Xbox One, PS4 ve Nintendo Switch platformlarında oynanabilecek.


Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın.

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okur