Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Morgan Stanley Hisse Önerilerinde FAANG’ın İki Devine Yer Vermedi

Bankacılık devi Morgan Stanley’nin favori uzun vadeli hisse tercihlerinde FAANG’daki Apple ile Facebook yer almıyor.
Morgan Stanley Hisse Önerilerinde FAANG’ın İki Devine Yer Vermedi

ABD’li yatırım bankası Morgan Stanley, uzun vadeli hisse seçimleriyle gündeme geldi. Sürdürülebilirlik ve iş modelinin kalitesine dayalı en iyi 30 uzun vadeli seçimi dikkat çekti.

ABD’li bankacılık devi Morgan Stanley, 2023 için 30 favori hisse senedi listeledi. ABD’li ünlü gazeteci Carl Quintanilla’nın Twitter hesabından yaptığı paylaşıma göre yatırım bankası, en iyi uzun vadeli tercihlerini verdi.

Banka, tahminlerini rekabet avantajı, iş modeli, fiyatlandırma gücü, maliyet verimliliği ve büyümeye dayanarak yaptığını belirtti.

Hisse listesinin sürdürülebilirlik ve iş modelinin kalitesinden yola çıkarak hazırlandığını aktardı.

Morgan Stanley 2023 için 30 Liste Listede bankacılıktan teknolojiye otomotivden perakendeye ilaçtan sağlığa bir dizi farklı hisseye yer verildi.

Alphabet, Amazon, Ferrari, Nike, Costco, Netflix, Blackstone Group, Estee Lauder, Mastercard, Microsoft, S&P Global, Visa, warner Music Group gibi pek çok önde gelen hisse gündeme geldi.

Önde gelen beş Amerikan teknoloji şirketinin hisselerini ifade eden FAANG (Facebook, Amazon, Apple, Netflix, Alphabet) arasında Apple ile Facebook’un yer almaması dikkat çekti. Alphabet, Amazon ve Netflix ise 2023 için 30 hisse listesinde yer aldı.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum