Yatırım yapmaya başla!

Montblanc’ın 2017 Yılına Özel TimeWalker Saat Koleksiyonu

Kalem, parfüm, cüzdan ve gözlük gibi lüks aksesuar ürünleriyle ünlenen Montblanc, şimdi ise yeni TimeWalker saat koleksiyonu ile bizleri kendisine hayran bırakıyor. İşte huzurlarınızda lüks aksesuar markasının etkileyici saat koleksiyonu: Montblanc TimeWalker Collection;
Montblanc’ın 2017 Yılına Özel TimeWalker Saat Koleksiyonu

2016 yılında 110 yaşına giren Montblanc, yaratmış olduğu etkileyici kol saatleri ile en iyi markalar arasında yer alıyor. Geçtiğimiz yıl Montblanc TimeWalker Pythagore Ultra-Light saat modeliyle sektördeki başarısını perçinleyen Alman lüks aksesuar markası, şimdi ise TimeWalker koleksiyonunun yeni üyeleriyle 2017 SIHH fuarına damgasını vurdu. 20 Ocakta son bulan SIHH fuarında kalitesini gözler önüne seren model herkeste hayranlık yarattı. İki adet göz alıcı ve işlevsel saat modelinden oluşan yeni Montblanc TimeWalker koleksiyonu, markanın kalitesini bir kez daha kanıtlamayı başardı.

Markanın, simgesel hatlara dokunmadan 1858 Collection serisini yeniden yorumlaması, etkileyici Montblanc TimeWalker koleksiyonuna yeni bir model daha eklenmesini sağladı. Montblanc, TAG Heuer ya da saat dünyasında yer alan bazı markalar gibi yarış dünyasıyla doğrudan bağlantılı değildi. Ancak Minerva, Montblanc markasının biraz da olsa bu alanda zaman kazanabilmesini sağladı. Küçük zaman aralıklarını yüksek bir hassasiyetle ölçen Minerva, bu özelliğiyle büyük bir üne kavuşmuştu.

Ünlü “Rally Timer”; motor yarışlarında zamanın değerini vurgulamak için oluşturulmuş bir kronometreydi. Köklü ve zengin tarihini motor sporları dünyasında etkileyici bir şekilde gözler önüne sermişti. Popüler aksesuar markası Montblanc, bu mirası daha da etkileyici özelliklerle donatarak hem motor sporları dünyasına hem de saat sektörüne yeniden kazandırıyor.

Yeni Montblanc TimeWalker koleksiyonu, Minerva’nın basit, işlevsel ve anlaşılır tarzını, motor yarışlarının asi ruhuyla birleştirerek bizlerle buluşturuyor. Toplamda üç temel modelden oluşan, eski tarz temalı TimeWalker koleksiyonu, etkileyici görünümü ve işlevsel özellikleriyle huzurlarınıza geliyor. Şimdi dilerseniz Montblanc’ın yeni TimeWalker koleksiyonuna ait bu güzel saat modellerine birlikte göz atalım.

İşte karşınızda Montblanc’ın 2017 yılına özel çıkarmış olduğu TimeWalker saat koleksiyonunda yer alan yeni model:

TimeWalker Chronograph 1000 Limited Edition 18

TimeWalker Chronograph 1000 Limited Edition 18Saniyenin binde biri tahmin edersiniz ki inanılmaz derecede kısa bir zaman birimidir. Bu fark ancak yarış alanında büyük farklılıklar yaratabilir. Montblanc bu alanda fark yaratmak için fazlasıyla çaba sarf etmiştir. 1916 yılında saniyenin yüzde birini gösteren Minerva adında bir kronometreyi geliştirmiştir. 1936 yılında ise bu modeli daha da geliştirilerek, saniyenin binde birini gösteren bir başyapıt yapmıştır.

Şimdi ise 187 bin dolarlık TimeWalker Chronograph 1000 Limited Edition 18 saatiyle gönülleri fethetmek istiyor. Yeni model eski tarz yakıt ölçüm cihazlarından esinlenerek tasarlanmış. Güç rezervi göstergesinin yanı sıra siyah ve kırmızı detaylarıyla kolunuzu süsleyebileceğiniz bu saatte, saniyenin binde birini görebilirsiniz. Bunun için ikinci bir gösterge paneli bulunmaktadır. Montblanc’ın Manifacture Calibre MB M66.26 kalibreli mekanizmasıyla donatılan bu güzellik, 46,4 mm çapındaki hafif DLC kaplamalı saten titanyum kasasıyla da hayranlık uyandırıyor.

TimeWalker Chronograph Rally Timer Counter Limited Edition 100

TimeWalker Chronograph Rally Timer Counter Limited Edition 100Minerva Villeret tarafından inşa edilen, ünlü Rally Timer kronometresinden ilham alınarak tasarlanan TimeWalker Chronograph Rally Timer Counter Limited Edition 100 saati, TimeWalker Chronograph Rally Timer Counter Limited Edition 100 modeli gibi DLC kaplı, saten titanyum kasasıyla karşımıza geliyor.

50 mm çapındaki kasası, bu modeli cep saati olarak kullanmanıza da olanak sağlıyor. Başlangıçtaki Minerva Rally Timer ile benzer özellikler taşıyan bu model, saat 12’de 30 dakika sayacını barındırıyor. Markanın MB M16.29 kalibreli mekanizmasıyla donatılan bu model, 50 saatlik güç rezervine de olanak tanıyor. Sadece 100 adet üretilen bu Montblanc TimeWalker saati 40 bin dolarlık fiyat etiketiyle satışa sunuluyor.

MONTBLANC FİRMASINA AİT EN PAHALI SAATLER İÇİN TIKLAYIN.

TimeWalker Chronograph UTC

TimeWalker Chronograph UTC116101 referans numarası ile karşımıza gelen Montblanc TimeWalker Chronograph UTC, 43 milimetrelik siyah DLC kaplı çelik kasası ve GMT (UTC) ile donatılmıştır. 7750 Matic tabanlı mekanizmasıyla fark yaratmaktadır. Gümüş ve kırmızı renkli elementler ile siyah kadranında üç boyutlu bir kontrast oluşturan bu güzellik, üç farklı zaman dilimini göstermektedir. Markanın MB.25.03 kalibresini de bünyesinde barındırmaktadır. Rodyum saat kolları, kırmızı renkli ok ile sınırları çizilmiş SuperLuminova uçları bu modeli çok daha şık hale getiriyor. 5.335 bin dolarlık fiyatıyla satışa sunulan bu model, yeni Montblanc TimeWalker koleksiyonun en ucuz saati olarak bizlerle buluşuyor.

Köklü tarihi ve zengin aksesuar koleksiyonlarıyla bir asrı geride bırakan Montblanc, yeni yılda da bizleri şaşkına uğratmaya devam ediyor. Hem eski tarz efsanevi modellere selam çakan hem de yenilikçi tasarım anlayışıyla bizleri kendisine bir kez daha hayran bırakan Montblanc, yeni TimeWalker koleksiyonuna yeni modeller ekliyor. Peki, yeni Montblanc TimeWalker saatlerinden siz olsanız hangisini tercih ederdiniz?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Moda kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum