Yatırım yapmaya başla!

Modern Mimarinin Klasikle Muhteşem Uyumu: “OpenHouse”

Modern Mimarinin Klasikle Muhteşem Uyumu: “OpenHouse”

Biliyorsunuz ki yeni fikirler edinmenizi sağlamak ya da yalnızca keyifli vakit geçirebilmeniz için sizlerle en ayrıcalıklı tasarımları inceliyoruz. Bu yazıları da keyifle okuduğunuzu ümit ediyor, dünyanın dört bir yanından derlediğimiz etkileyici yapıları sizinle paylaşmaya devam ediyoruz. Bugün konuğu olacağımız malikane de en az diğerleri kadar etkileyici bir tasarıma sahip. OpenHouse olarak isimlendirilen yapı, tam anlamıyla milyonerlere yaraşır bir ev. Kartal yuvasını andıran konumuyla hemen herkesin hayran olacağı özelliklere sahip.

Los Angeles’in yüksek noktalarından birine konuşlandırılan yapının en çarpıcı özelliği, misafirlerine sunduğu doyumsuz şehir manzarası. Merkezden biraz uzak da olsanız, inanın bana manzara için buna değer. Evin tasarım özellikleri de görenlerin dikkatini çekmeyi başaran diğer unsur. Özellikle modern unsurla klasiğin sentezlendiği malikane, gerçekten etkileyici bir görünüm sunuyor. Bence bu evin özelliklerini mutlaka incelemelisiniz. En azından buradan ilham alacağınız bir tasarım, şu an sahip olduğunuz eve bambaşka bir görüntü kazandırmanıza yardımcı olabilir. Şimdi dilerseniz birlikte, evin muhteşem özelliklerine göz atalım.

İşte karşınızda modern unsurların klasik görünümle uyumunu yansıtan etkileyici bir tasarım!

OpenHouse – Los Angeles/ABD

OpenHouse – Los Angeles/ABDÖncelikle bu malikanenin tasarımcısından kısaca bahsedelim. Hem ulusal hem de uluslararası alanda ödüllü bir mimarlık stüdyosu olarak bilinen şirketin adı, XTEN Architecture. Monika Hafelfinger ile Austin Kelly tarafından 2002 yılında kurulan firmanın Los Angeles, Kaliforniya ve Sissach, genel merkezli olduğu belirtiliyor. Özel, kültürel, kurumsal ve ticari binaların yapımında uzmanlaşan XTEN Architecture; yenilikçi malzemeleri, gelişmiş stratejileri, yenilenebilir teknolojileri ile takdir edilen tasarımlara imza atmaktadır. Aldığı sayısız mimarlık ödülüyle de başarısını kanıtlayan firma, kurulduğu günden bu yana birçok tasarım harikası ortaya çıkarmış. Modern bir Hollywood malikanesi olarak tanımlanabilecek OpenHouse de bunlardan bir tanesi.

OpenHouse – Los Angeles/ABDKaliforniya, Los Angeles’te yüksek bir tepenin üzerinde inşa edilen malikane, uzaktan bakıldığında adeta bir kale görüntüsü veriyor. Üç katlı olarak inşa edilen evin cam duvarları da OpenHouse’nin en dikkat çekici özellikleri arasında. Kalın birer şerit halinde tasarlanmış duvarların arasında kalan camlar, malikaneye modern bir görünüm kazandırmasının yanı sıra, evin gün ışığından en iyi şekilde faydalanmasına da olanak tanımış.

Ağırlıklı olarak beyaz ve siyah renkleri kullanılan OpenHouse, sade ve lüks kavramlarının tezatlığını mükemmel bir biçimde yansıtıyor. Aynı zamanda hem doğayla iç içe hem de şehrin merkezinde olan lüks ev, bulunduğu konum ile de beğeni toplayacak nitelikte. Sonuçta OpenHouse, sahip olduğu özelliklerle birçok kişinin rüyalarını süsleyebilir, diye düşünüyorum.

Şüphesiz herkesin gönlünde hayallerini süsleyen bir tasarım vardır. Abartılı, lüks evlerden hoşlananlar da olabilir sadeliğin verdiği huzurun özlemini çekenler de… Peki, sizin hayallerinizdeki saray nasıl bir yapı? Bu ev OpenHouse olabilir mi?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Gayrimenkul kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum