Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Mobilya Sektöründe İndirim Başlıyor! Ekonomi Canlanacak

Mobilyacılar yüzde 8 indirim kampanyası düzenledi. Birçok dernek ve markanın katılımıyla başlatılan indirim haberine ilişkin detaylar aşağıda;
Mobilya Sektöründe İndirim Başlıyor! Ekonomi Canlanacak
Yorum

Mobilya Dernekleri Federasyonu öncülüğünde mobilya satışlarında “Birlikten Berekete Kazanan Türkiye” kampanyasına destek olmak amacıyla yüzde 8 indirim başlatıldı.

İndirim kampanyasına 15 dernek ve 1500 marka katılımı sağlanırken Mobilya Dernekleri Federasyonu (MOSFED) Başkanı konuyla ilgili açıklamalarda bulundu. AA’nın haberine göre Ahmet Güleç kararı bugün Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati’yle görüşmenin ardından açıkladı.

Görüşmede Bakan Nebati ile ülke ekonomisine ilişkin detaylı görüşmelerde bulunduklarını söyleyen Güleç, mobilya sektörünün Türkiye için elini taşın altına koymaktan hiçbir zaman çekinmediğini ifade etti.

MOSFED’e bağlı 15 üye dernekle birlikte alınan yüzde 8 indirim kararının birçok sektöre canlılık katacağını vurgulayarak şu ifadeleri kullandı:

“Mobilya sektörü olarak camdan tekstile, kimyadan metale kadar birçok sektörle bağlantılıyız. Birçok sektörün müşterisiyiz. Mobilyada yaşanacak hareketlilik tüm bu sektörlere de yansıyacak ve dolaylı olarak sektörler arası tedarik zinciri, üretim ve alışveriş hızlanacak. Ülke ekonomisini ve üretimini hızlandıracak, tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılamasına yardımcı olacak bu kararımızın etkisinin artması için aynı şekilde tedarikçimiz olan diğer sektörlerden de aynı hassasiyeti bekliyoruz. Bu çağrımızın karşılıksız kalmayacağını çok iyi biliyoruz. Mobilyacılar olarak ülkemiz için elimizi taşın altına çekinmeden koyuyoruz.”

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu