Yatırım yapmaya başla!

Mobiado’nun Rusya Temalı Yeni Professional 3 GCB Great Empires Koleksiyonu

Mobiado’nun Rusya Temalı Yeni Professional 3 GCB Great Empires Koleksiyonu

Tuşlu telefonların devrinin kapandığını ve artık dokunmatik döneme geçildiğini düşünebilirsiniz. Ancak bu durum da geri kalan her şeyde olduğu gibi varlıklı insanlar dünyasında farklı bir boyuta taşınıyor. Daha önce birlikte incelemiş olduğumuz Bentley imzası taşıyan lüks Vertu telefon aradaki farkı özetleyen en iyi örneklerden biri olabilir. Zenginler için bir ürünün ne kadar işlevsel ya da teknolojik olduğunun bir önemi yoktur. Sadece biraz altın ve birkaç değerli taş ile süslenmiş pahalı bir eşya olması onlar için yeterli olacaktır.

Ancak 2004 yılında Peter Bonac tarafından Kanada, Vancouver’da kurulan Mobiado, meydana getirmiş olduğu yeni başyapıtıyla bu düşünceyi ortadan kaldırabilir. Eşsiz bir teknik uygulayarak meydana getirmiş olduğu lüks telefonlar ile piyasanın en bilindik markalarından bir tanesi haline gelen Mobiado, Professional 3 GCB Great Empires: Russia adını verdiği göz alıcı telefonuyla Rusya’yı onurlandırmayı hedefliyor.

Özellikle Rus milyarderlerin ağzının suyunu akıtacak bu yeni Mobiado harikasına dilerseniz yakından bir göz atalım:

Rus Askeri Üniformalarından İlham Alınan Tasarımı

Rus Askeri Üniformalarından İlham Alınan TasarımıKanadalı Mobiado markası, piyasaya sürmüş olduğu Professional 3 GCB isimli telefonuyla lüks tanımı tamamıyla değiştirecek gibi görünüyor. Markanın Great Empires koleksiyonunun bir parçası olarak meydana getirilen bu akıllı telefon, 24 ayar altınla kaplı kasasında üç adet taç ve çift başlı bir kartal sembollerini barındırıyor. Bilindiği üzere taç giymiş çift başlı kartal sembolü, 1917 yılından 1993 yılına kadar Rus askeri üniformalarının arması olarak kullanılıyordu. Bu yakın tarihten uzaklaşıp biraz daha geçmişe gidecek olursak, Bizans İmparatorluğu’nun da bu armayı kullandığını görebiliriz.

Pahalı Materyaller ile Oluşturulan Yeni Mobiado Harikası

Pahalı Materyaller ile Oluşturulan Yeni Mobiado HarikasıŞimdi tarihi detayları bir kenara bırakıp, bu yeni Mobiado harikasını eşsiz kılan özelliklere bir göz atalım. 24 ayar altın gibi pahalı bir materyal ile kaplı olan kasası, safir kristal tabakadan meydana getirilmiş bir camla kaplanmış. Ayrıca tuşlarında da altın ve safir materyallerine rastlamış olduğumuz Mobiado Professional 3 GCB Great Empires: Russia modeli dünyanın dört bir yanındaki GSM operatörleriyle de uyum içerisinde çalışıyor. Bu özelliklerinin yanı sıra oldukça güvenli bir telefon olan Professional 3 GCB Great Empires, zengin ve ünlülerin kullandığı lüks akıllı telefonlar arasında yer alan Mobiado Professional 3 AF modelini aratmayacağa benziyor.

Mobiado Professional 3 GCB Great Empires Telefonunun Fiyatı

Mobiado Professional 3 GCB Great Empires Telefonunun FiyatıUltra lüks tasarım özelliklerinin yanı sıra etkileyici donanımlara da sahip olan Mobiado Professional 3 GCB Great Empires; 2.4 inçlik QVGA ekran, arttırılabilir MicroSD hafıza, kamera, gürültü önleyici 2 adet mikrofon, Bluetooth 3.0 ve önceden kurulmuş internet tarayıcısı ile satışa sunulacak. Avrupa satış fiyatı 1600 dolar olan bu yeni Mobido harikasından sadece 99 örnek meydana getirilmiş. Professional 3 GCB Great Empires, piyasada bulunan birçok akıllı telefona göre işlevsel bir model olmasa da Rus milyarderleri fazlasıyla tatmin edeceği su götürmez bir gerçek.

Bizler için modası geçmiş telefonlar ya da eşyalar, biraz gösterişli hale getirilip zenginler için bulunmaz öğeler olarak satışa çıkarılabiliyorlar. Mobiado Professional 3 GCB Great Empires, diğer lüks modellere oranla biraz daha işlevsel bir telefon olsa da birçoğumuzun tercih etmeyeceği lüks eşyalardan bir tanesi olabilir. Sizler de Mobiado Professional 3 GCB Great Empires telefonuyla ilgili düşüncelerinizi yorumlarınızla birlikte bizlerle paylaşabilirsiniz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Teknoloji kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum