Yatırım yapmaya başla!

Mitsubishi “Engelberg Tourer SUV” Konsepti Cenevre’de Gösterecek!

Mitsubishi, kaslı ve kışkırtıcı hatlara sahip Engelberg Tourer SUV adlı konsepti için görsel yayınladı!
Mitsubishi “Engelberg Tourer SUV” Konsepti Cenevre’de Gösterecek!

Mitsubishi, 5 Mart 2019 Cenevre Otomobil Fuarı‘nda Engelberg Tourer SUV Konsepti’ni tanıtacak. Tek bir görsel gönderilse de tasarımın gidişat yönü belli oluyor. En başta Japon üretici modelini, gelecekteki arazi aracı sınıfında neler yapacağının bir ön gösterimi gibi sunacak. Günümüzde en aktif SUV olarak Eclipse Cross 4X4 ve Outlander’ı görüyoruz.

4×4 düzendeki ve yeni karoserine kavuşan L200 Pick-up‘ta sağlam karakteriyle en çok satışı olan ticari kamyonet olarak, ülkemiz de bu aracı çok seviyor. Engelberg Tourer SUV‘un markanın elektrikli alt yapısı ve arazi segmentine ne gibi teknolojik yenilikler katacağından söz etmesini bekliyoruz.

Resim karesinden de görüleceği üzere etkiyici duruşların olacağı kesin!

Karanlık ortamdan bile devasa hava menfezini seçebiliyoruz. Yüz hatları Japon markada alıştığımız cinsten. Farlar olabildiğince küçültülmüş. Temiz bir tasarım hattına sahip Engelberg Tourer‘da tampon köşelerinin komplesi, Led aydınlatmayla dönülmüş. Ayrıca tamponların toplu hali araca, asi ve tehlikeli izlenimi yüklemiş.

Tavan bölgesinde genel uyumu bozmayacak altılı Ledli sis farları takılmış. Geleneksel dikiz aynalarının yerine de kameralar takılmış. Bu konuda öncü Lexus markası. Dünyada ilk kez kamera sistemli dikiz aynalar ES’de kullanıldı. Görseldeki konsept yeni bir modelin habercisi de olabilir, Outlander ve Eclipse gibi modellerin gelecekteki teknolojik sunumları da! Engelberg Tourer SUV Cenevre’ye gelmeden önce dış görünümüne dair görsellerin yayınlanacağını düşünüyoruz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum