Yatırım yapmaya başla!

Efsane Oyun Minecraft Bir Tasarımcı Tarafından Çok Farklı YorumlandıMicrosoft’un geliştiricisi olduğu ve dünya çapınca milyonlarca kişiye ulaşan Minecraft, yıllar geçmesine rağmen popülerliğinden bir şey kaybetmiyor. Değişik grafikleri ile dikkat çeken oyun, hayatta kalma temalı olarak işliyor. Bir YouTube yayıncısı ise Minecraft için çok farklı bir yorumlama getirdi. SethBling adlı bir YouTuber, popüler oyunu iki boyutlu olarak yeniden yarattı.

Minecraft oynayanlar için sandıklar yabancı olmayacaktır. Yorumlanan iki boyutlu oyunlar yine sandıklar ana tema olarak seçilmiş. 2 boyutlu olarak tasarlanan oyunda kullanıcılar sandıklar içerisinden oyun oynayabilecek ve kazı yapabilecek. Mevcut oyunda olduğu gibi yine burada da kaynak toplanabiliyor ve sandık aracılığı ile dünya genelinde gezmek mümkün oluyor.

Normal oyunda olduğu gibi kullanıcılar topladıkları sandıklardan elde ettiği materyalleri kullanma şansına sahip. Yapım geliştirme aşamasında olduğu için son derece kısıtlı özelliklere sahip. Fikir aşamasında olan bu video, Microsoft’a ilham olur mu bilinmez. Ancak oyunun yıllar geçse de yerini koruduğu bir gerçek.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum