Mindhunter: Netflix’in David Fincher İmzalı Yeni Dizisine Saatler Kaldı!

Üye sayısı her geçen gün artan Netflix’in yeni dizisi Mindhunter, yayınlanan yeni fragmanıyla merak uyandırıyor. İşte 13 Ekim Cuma günü tüm bölümleri yayınlanacak dizi hakkındaki detaylar…

Bu yılın en çok merak edilen yapımlarından biri olan Netflix dizisi Mindhunter, 13 Ekim’de izleyicilerle buluşacak. Konusuyla olduğu kadar yapımcısıyla da ilgi uyandıran Mindhunter, çektiği her filmle takdir toplayan David Fincher’ın imzasını taşıyor.

Ters köşe filmler arasındaki Seven, unutulmaz efsane filmler arasındaki Fight Club, Panic Room, Zodiac, The Social Network, Gone Girl ve daha pek çok filmle saygı uyandıran yönetmen, adıyla bile Mindhunter’a artı puan kazandırıyor. Ama dizi hakkında söyleyeceklerimiz henüz bitmedi. Diğer ayrıntılar ve fragmanı da burada!

Mindhunter’ın tek yapımcısı David Fincher değil, ünlü isme çağımızın en güzel kadın oyuncuları arasındaki Charlize Theron da eşlik ediyor!

David Fincher imzalı yeni Netflix dizisi

Nam yapmış FBI ajanları John Douglas ve Mark Olshaker’ın birlikte kaleme aldığı aynı isimli kitaptan uyarlanan film, konusuyla da insanı kendine çekiyor.

Mindhunter’ın olay örgüsü, Holden Ford ve Bill Tench isimli iki ajanın seri katil araştırmalarındaki maceraları üzerine kurulmuş.

Mindhunter iki ajanın seri katil araştırmalarındaki maceralarını konu alıyor

Kadrodaki başlıca isimlerse Jonathan Groff, Holt McCallany, Hannah Gross ve Fringe dizisi ile beğeni toplayan Anna Torv.

Sonuçta, aşağıda gördüğünüz gibi ikinci fragmanı yayınlanan Mindhunter için geri sayım başladı.

Seri katilleri ve suç psikolojisini merak edenlerin muhtemelen hayranlıkla izleyeceği dizi, Fincher’ın deyimiyle av ve avcı arasındaki ince farkı gösteriyor. Bakalım, merakla beklenen Mindhunter, yine David Fincher’ın elinden çıkmış House of Cards dizisi kadar tutacak mı? Bu sorunun cevabını kısa süre sonra öğreneceğiz.

Paratic Piyasalar

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı