Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Milyaderler Bitcoin’i Altına Karşı Savunurken Ethereum’a Dikkat Çekti

Milyarder Barry Sternlicht, Bitcoin'e sahip olmasının nedenlerine değindi.
Milyaderler Bitcoin’i Altına Karşı Savunurken Ethereum’a Dikkat Çekti

JPMorgan CEO’su Jamie Dimon geçtiğimiz günlerde Bitcoin’in değersiz olduğuna dair açıklamalarda bulunmuştu. Bu açıklamaların ardından yönündeki son yorumlarının ardından, iki tanınmış milyarder savunmaya geçti. İki isim bununla beraber Ethereum’un avantajlı özelliklerine dikkat çekti.

Starwood Capital Group’un kurucu ortağı Barry Sternlicht, altının aslında değersiz olduğunu ve batı yarımküredeki hükümetlerin baskısından dolayı Bitcoin tuttuğunu söyledi. Sternlicht’in yaklaşık 4,4 milyar dolar net değere sahip olduğu tahmin ediliyor ve Starwood Capital Group aracılığıyla emlak piyasasına yaptığı yatırımlarla tanınıyor.

Altın ve gümüşün değersizliğine dikkat çeken milyarder iş insanı endüstriyel kullanımlar olsa da bunun sınırlı olduğunu düşünüyor. Bitcoin’e sahip olmasının nedenine değinen Sternlicht, ABD hükümetinin ve batı yarımküredeki her hükümetin sınırsız bir şekilde para basmasını gösterdi.

Dallas Mavericks’in sahibi Mark Cuban, benzer şeyleri söyledi ve Ethereum’un bir yatırım olarak en avantajlı ürün olduğunu belirtti. Cuban ayrıca BTC’nin altından daha iyi olduğunu yineledi. BTC’nin madeni bir paradan ibaret olduğunu düşünen Cuban, Ethereum’un bir ekosistem olduğunu ve bunun üzerine inşa edilmiş tonlarca başka ürün olduğunu belirtti.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum