Yatırım yapmaya başla!

Microsoft Surface Laptop 2 Reklam Filminde MacBook’a Ağır Göndermeler YaptıTeknoloji devi Microsoft hem yazılım hem donanım alanında dünyanın önde gelen şirketlerinden biri konumunda. Bu alanda başlıca rekabet ettiği şirketlerin başında ise Apple geliyor. Firmalar geliştirdikleri ürünlerin tanıtım kampanyalarında izleyenleri etkilemek adına mizahi bir dil kullanabiliyor. Bu dili kullanırken rakiplerine yönelik göndermelerde bulunuyorlar.

Bu tanıtım filmerinden sonuncusu Microsoft’tan geldi. Şirket Surface Laptop 2’ye yönelik hazırladığı reklam filminde rakibi MacBook’a mizahi göndermelerde bulundu. Reklam filmini izleyen pek çok kişi bu zamana kadar yapılmış en sağlam göndermelerden biri olduğunu belirtiyor. Reklam filminde Mackenzie Book isimli birisini reklamda oynattı ve bu isim üzerinden MacBook ile dalga geçen 30 saniyelik bir reklam filmi hazırladı.

Surface Laptop 2 adı ile duyurulan dizüstü bilgisayarın MacBook’tan üstün olduğunu kanıtlamak isteyen Microsoft, Mac Book isimli bir kişiyi oynattı ve onun fikirlerine reklamda yer veriyor. Mac Book isimli bir kullanıcıya “Hangisinin dokunmatik ekranı daha iyi?” sorusura, Surface cevabını veriyor. Kullanıcının bu cevabı karşısında “Evet Gördünüz” yanıtı veriliyor. MacBook’a ağır göndermelerin olduğu reklam filmini videodan izleyebilirsiniz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum