Yatırım yapmaya başla!

Microsoft Skype’ın Windows 10 Sürümü için Para Gönderme Özelliğini Yayınladı

Yazılım devi Microsoft, Skype’ın Windows 10 uygulamasına para gönderme özelliğini getirdi.
Microsoft Skype’ın Windows 10 Sürümü için Para Gönderme Özelliğini Yayınladı

Dünyanın önde gelen anlık iletişim programlarından biri olan Skype, geçtiğimiz yıllarda Microsoft tarafından satın alınmıştı. Yazılım devi daha sonra satın aldığı uygulama için pek çok güncelleme ve yeni özellik yayınlamış, Skype’ı her geçen gün geliştirmeye devam etmişti.

Son olarak geçtiğimi günlerde uygulamaya görüntülü ve sesli görüşme için kayıt alma imkanını getiren Microsoft, bir başka özelliği daha kullanıma sundu. Microsoft’un Skype ile ilgili yeni politikalar geliştirdiği şu günlerde, şeffaf bir uygulama daha Windows 10 kullanıcılarına sunuldu.

Skype ile Para Gönderme Dönemi

Skype ile Para Gönderme Dönemi

Microsoft aslında daha önce Skype’ın Android ve iOS uygulamaları için arkadaşına para gönderme özelliğini kullanıma sunmuştu. Şirket son olarak para gönderme özelliğini Windows 10 kullanıcıları için yayınladı. Güncelleme şu an için sadece Windows Insider kullanıcıları tarafından kullanılabiliyor.

Söz konusu özelliğin kullanılabilmesi için kullanıcıların Microsoft hesabı ile beraber PayPay hesabına sahip olmaları gerekiyor. Daha sonrasında profilde bulunan ‘Para’ butonu ile isterseniz arkadaşınıza para gönderiyor isterseniz arkadaşınızdan para talep edebilirsiniz.

Yakın Zamanda Tüm Windows 10 Kullanıcılarına Sunulacak

Yakın Zamanda Tüm Windows 10 Kullanıcılarına Sunulacak

Şu an için Windows 10 Insider programına kayıtlı kullanıcılar tarafından kullanılan para gönderme özelliğinin önümüzdeki günlerde tüm Windows 10 kullanıcılarına sunulması bekleniyor. Ülkemizle ilgili bir diğer sorun ise PayPal’ın Türkiye’deki faaliyetlerini durdurmuş olması.

Dolayısıyla Skype üzerinden para gönderimi yapmak isteyen kullanıcıların VPN ile bağlanması gerekiyor. Başka bir ülkeden bağlanılarak alınan PayPal hesabı sayesinde Microsoft’un kullanıma sunduğu yeni özellikten yararlanmak mümkün.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Teknoloji kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum