Yatırım yapmaya başla!

Microsoft Mail Servisi Outlook için Gece Modunu Kullanıma Sunuyor

Microsoft, mail servisi Outlook.com için milyonlarca kullanıcısını memnun edecek gece modu özelliğini kullanıma sunmaya hazırlanıyor.
Microsoft Mail Servisi Outlook için Gece Modunu Kullanıma Sunuyor

Bilindiği üzere son yıllarda internet tabanlı pek çok uygulama ve web sitesi, gece modu işlevi ile kullanıcılarının karşısına çıkıyor. Daha az göz yoran, koyu renklerin ağırlıkta olduğu bu modu pek çok kişi memnuniyetle kullanıyor. Hatta bu özelliği bünyesine hala eklemeyen siteler için kullanıcılarından bu bağlamda talepler gelmekte.

Gece modunu bugüne kadar kullanıma sunmamış sitelerden birisi de, teknoloji devi Microsoft’un e-posta servisi Outlook.com olmakta. Şirket kullanıcılarından gelen talebe kulak verdi ve Outlook.com’a gece modu güncellemesini yakın zamanda kullanıma sunacağını açıkladı.

Outlook.com’a Gece Modu Yolda

Outlook.com'a Gece Modu Yolda

Dünyanın Gmail ile beraber en büyük mail servislerinden biri olan Outlook.com’da 400 milyonu aşkın kişi hizmet alıyor. Son dönemde Outlook.com’da tasarım ve arayüz anlamında radikal işlerin yapıldığına tanık oluyoruz. Yeni yüzü ile karşımıza çıkan mail servisi kullanıcılarından da olumlu önde geri dönüşler almıştı.

Ancak pek çok değişikliğe imza atan Outlook.com’da gece modunun halen kullanılamıyor olması da eleştirilerin Microsoft’a yönelmesine neden oluyordu. Gelen yoğun talebi nihayet değerlendiren Microsoft, Outlook.com’da, yakın zamanda gece modu özelliğini kullanılabilir hale getirecek.

Haber Outlook Ekip Üyesinden Geldi

Haber Outlook Ekip Üyesinden Geldi

Outlook kullanıcılarını memnun edecek karanlık mod işlevine dair resmi açıklama ise geliştirici ekibinde bulunan bir üyeden geldi.

Konuyla ilgili paylaşımda bulunan Outlook.com ekibi üyesi “Önde gelen e-posta servis sağlayıcıları arasında en iyi gece modu deneyimini sunma konusunda ısrarcıyız. Bu ısrar gecikmemizin başlıca nedenleri arasında bulunuyor. Geçtiğimiz yıl Cadılar Bayramı’nda gördüğünüz ön izleme bir prototipti ve geniş ölçekte kullanıma sunulmaya hazır değildi.” ifadelerine yer verdi.

Microsoft tarafından yapılan açıklamada ise yeni Outlook temasının geliştirilme aşamasında, renklerin ve kodların sayısız kez yeniden gözden geçirildiğine ve tasarlandığına yer verildi. Gece modunun ise yakın zamanda Outlook.com kullanıcılarına sunulması bekleniyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Teknoloji kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum