Yatırım yapmaya başla!

Microsoft Office Uygulamalarının Yeni Arayüz Görüntüleri Sızdırıldı

Yazılım devi Microsoft’un yaygın olarak kullanılan Office uygulamaları yeni bir arayüze kavuşacak.
Microsoft Office Uygulamalarının Yeni Arayüz Görüntüleri Sızdırıldı

ABD merkezli teknoloji şirketi Microsoft sahip olduğu ürün ve servisleri ile dünyanın en büyük firmaları arasında yer alıyor. Windows işletim sistemi ve Office uygulamalarının geliştiricisi olan Microsoft, milyonlarca kişiye ulaşıyor. Şirket bu uygulamalarını sürekli geliştirerek kullanıcıların ilgisini canlı tutmayı amaçlıyor. Office uygulamaları iş dünyanın en yaygın kullanılan yazılımları arasında yer alıyor.

Bu uygulamalar geçmiş yıllardan bu yana büyük bir değişim geçirdi. Microsoft’tan yapılan son açıklama Office uygulamalarının arayüzü için yeni bir değişikliğin yolda olduğunu gösteriyor. Yazılım devi iş odaklı bu uygulamaları çok daha minimalist bir tasarıma kavuşturmak istiyor.

Office için Yeni Arayüz Yolda

Office için Yeni Arayüz Yolda

Paylaşılan video da bu durumu doğruluyor. Microsoft tarafından yayınlanan videoda Word ve PowerPoint olmak üzere Office uygulamaları üzerinde yapılacak değişiklikleri gösteriyor. Şirketin yeni arayüzünde sadeliği ön plana çıkarmak istediği görülüyor.

Ayrıca Office uygulamalarının kullanıcı dostu bir deneyime sahip olacağı belirtiliyor. Daha önceki sürümlerde olduğu gibi parlak renklerin artık kullanılmayacağını söyleyebiliriz. Microsoft’un yeni arayüz tasarımını masaüstü uygulamalarının yanı sıra mobil uygulamaları için de sunması bekleniyor.

Teknoloji devi yeni arayüzün ne zaman kullanıcılara sunulacağını açıklamadı. Paylaşılan video ise Office uygulamaları gelecekteki hali hakkında fikir vermesi amacıyla yayınlandı. İlerleyen günlerde geliştirme aşamasında olan arayüze dair yeni bilgilerin ortaya çıkması bekleniyor. Office uygulamalarının önümüzdeki dönemde kavuşacağı arayüzü paylaşılan videodan izleyebilirsiniz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Teknoloji kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum