Microsoft’un Yeni Duyurduğu Korku Temalı Oyun Blair Witch Tüyler Ürpertecek

Teknoloji devi Microsoft bilindiği üzere oyun dünyasında da son derece büyük pazar payına sahip Xbox One konsolu ve bizzat kendi geliştirdiği oyunlar ile adından söz ettiren şirket, yeni oyunlarını da tanıtmaya devam ediyor. Şu günlerde düzenlenen E3 2019 konferansında yeni korku oyunu Blair Witch’in duyurusu yapıldı. Yapılan tanıtımla beraber tüyler ürpertecek bir fragman paylaşıldı.

Oyun 2016 yılında vizyona girmiş olan aynı isme sahip Blair Witch filminden uyarlandı. Blair Cadısı serisinin üçüncü filmi olan Blair Witch, korku temalı atmosferleri sevenleri fazlasıyla tatmin edecektir. Microsoft yayınladığı tanıtımla beraber oyunun hikayesine dair bir açıklama da yayınladı.

Açıklamada “Yıl 1996. Genç bir çocuk, Maryland Burkittsville yakınlarındaki Black Hills Forest’ta ortadan kayboldu. Siz de bu maceraya olaylı bir geçmişi bulunan eski polis memuru Ellis olarak katılacaksınız. Başlangıçta sıradan olan bu soruşturma çok kısa zamanda sonsuz bir kabusa dönüşecek. Siz, korkularınızla ve Blair Witch’le yüzleşirken gizemli bir güç, ormanın derinliklerinde peşinize düşecek.” ifadelerine yer verildi.

Oyunun teknik özelliklerine dair çok fazla detay paylaşılmadı. Tanıtımda Blair Witch’in 30 Ağustos tarihinden itibaren satışa sunulacağı açıklandı. Videosu ile korku dolu bir atmosfer vadeden yeni oyun, PC ve Xbox One platformları için satışa sunulacak. Oyunun fiyatına dair henüz herhangi bir açıklama yapılmadı. Oyuna dair hazırlanan ilk tanıtım fragmanını videodan izleyebilirsiniz.

Paratic Piyasalar

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okur