Yatırım yapmaya başla!

Microsoft Flight Simulator’un Tarihi Değişimini Gösteren Video Paylaşıldı

Microsoft Flight Simulator oyununun 38 yıllık değişimini gösteren özel bir video paylaşıldı.
Microsoft Flight Simulator’un Tarihi Değişimini Gösteren Video Paylaşıldı

Video oyun dünyasında simülatör türündeki yapımların da büyük ilgi gördüğünü söyleyebiliriz. Euro Truck Simulator ve Microsoft Flight Simulator gibi oyunlar uzun yıllardır milyonlarca kişi tarafından beğeniyle oynanıyor. Uçuş simülasyonlarının önde gelen oyunu Microsoft Flight Simulator serisine her yıl yeni bir yapım ekleniyor. Geçmiş yıllardan bu yana yenilenen seri kullanıcılara daha iyi bir deneyim sunuyor.

Oyunun YouTube hesabından 1982 yılından bu yana serinin gelişimini gösteren bir video paylaşıldı. 40 yıla yakın bir süredir geliştirilen bu seriye yeni oyunlar eklenmeye devam ediyor. Videoda ilk olarak 1982 yılında geliştirilen oyun karşımıza çıkıyor. Aradan geçen iki sene sonra 2.0 versiyonuna sahip olan oyun bu sefer gökyüzü ve yer ayrımının daha iyi yapılmasını sağladı.

1988 yılında çıkan 3.0 sürümünde ise oyun üç boyutlu bir düzene geçiş yaptı. Aradan geçen yıllar içerisinde çıkan sürümler bir önceki oyunun daha gelişmiş hali olarak karşımıza çıktı. 2000’li yıllardan itibaren oyunda gözle görülür değişimlerin yaşandığını söyleyebiliriz.

2006 yılında çıkan Microsoft Simulator X ile uzun süreli bir durgunluğa girildi. Son olarak bu yıl geliştirilen Microsoft Flight Simulator ile grafikleriyle ve oynanış kalitesiyle göz dolduruyor. Oyun Steam platformunda 349 TL fiyat etiketi ile satılıyor. Microsoft’un oyunun tarihi gelişimini gösteren videosu ile sizleri baş başa bırakıyoruz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Hobi - Eğlence kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum