Yatırım yapmaya başla!

Microsoft Son Reklam Filminde Apple iPad’e Sert Göndermede BulunduYazılım devi Microsoft, hazırladığı son reklam filmi ile Apple’ın tablet segmentindeki ürünü iPad’e sert bir gönderme yaptı. Şirket hazırladığı reklamda iPad tabletlerin hiçbir şart altında bilgisayarlar ile yarışamayacağını vurgularken, iPad’lerin çocukların kullanması gerektiğini belirtti. Reklamda küçük bir kız çocuğu ile büyükannesi teknoloji mağazasındaki muhabbetine dikkat çekiliyor.

Küçük kız büyükannesine ‘Büyükanne, bana iPad alma. 6 yaşındayken güzeldi ama ben artık 10 yaşındayım. Benim artık büyük hayallerim var, bu yüzden gerçek bir bilgisayara ihtiyacım var.’ şeklinde söylediği şarkı ile iPad’in küçük çocuklara göre olduğu göndermesinde bulunuyor. Apple her ne kadar iPad’lerin bilgisayarlar ile aynı güce sahip olduğunu iddia etse de Microsoft, bu görüşe katılmıyor.

Geçtiğimiz günlerde Apple, hazırladığı reklam filmi ile iPad Pro’nun neden kişisel bilgisayar olması gerektiğini 5 madde ile özetlemişti. Microsoft ise halen bilgisayarların tablet cihazlara göre daha üstün performansa sahip olduğunu iddaa ediyor. Son yıllarda teknoloji şirketlerinin birbirlerine göndermeler içeren pek çok reklam filmine tanık oluyoruz. Microsoft’un sert göndermesine Apple’dan herhangi bir cevap gelecek mi merak konusu.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum