Yatırım yapmaya başla!

Michael Bloomberg 2020 Başkanlık Yarışına Katılmayı Yeniden Düşünüyor

ABD’li ünlü milyarder Michael Bloomberg’in 2020 başkanlık yarışına katılmayı yeniden değerlendirdiği açıklandı. Detaylar aşağıda;
Michael Bloomberg 2020 Başkanlık Yarışına Katılmayı Yeniden Düşünüyor

İş dünyasının ünlü isimlerinden Michael Bloomberg’in 2020 başkanlık yarışına Demokrat bir aday olarak katılmayı düşündüğü yönündeki haberler büyük yankı uyandırdı. Bloomberg’in bir danışmanına atıfta bulunan NBC News, Bloomberg’in 2020 seçimlerine Demokratlardan aday olmaya hazırlandığını bildirdi.

Bloomberg’e yakın kaynak, bunun milyarder ünlünün bir kampanya duyurduğu anlamına gelmediğini aksine seçenekleri açık tutmak için bunu yaptığını belirtti ve Bloomberg’in Demokrat sahada gördüğü şeyden dolayı sıkıntılı olduğunu aktardı.

Mike Bloomberg, Demokrat Aday Sahasının Trump’ı Yenebileceğine Dair Endişeli

Mike Bloomberg, Demokrat Aday Sahasının Trump’ı Yenebileceğine Dair EndişeliKaynak, CNBC’ye verdiği demeçte Bloomberg’in hala emin olmadığını ve onun hem Demokratlardan hem de Başkan Trump’tan gördüklerinden dolayı endişe duyduğunu söyledi. Bloomberg’in en üst danışmanlarından Howard Wolfson, Bloomberg’in yarışın durumu ile ilgili endişesini kabul eden bir açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Mike, Donald Trump’ın ülkemiz için eşi benzeri görülmemiş bir tehdit oluşturduğuna inanıyor. 2016 yılında Demokratik Parti Ulusal Kongresi’nde Trump’ın başkanlığına karşı uyarıda bulunarak konuştu. 2018 yılında Kongre’nin Başkan’ı sorumlu tutmaya başladığında emin olmak amacıyla Demokratları seçmelerine yardım etmek için 100 milyon dola rdan fazla harcadı. Ve bu yıl Demokratların Virginia Genel Kurulu’nun her iki evinin kontrolünü kazanmalarına yardımcı oldu. Şimdi işi bitirmemiz ve Trump’ın mağlup olmasını sağlamamız gerekiyor ancak Mike, mevcut aday sahasının bunu yapmak için iyi bir konumda olmadığından giderek daha fazla endişe duyuyor. Başarı, liderlik ve insanları değişimi yönlendirmek için bir araya getirme yeteneğine dayanarak, Mike Trump’a karşı savaşıp kazanabilirdi.”

Zaten kendisi de Ekim ayının sonlarında verdiği bir röportajda, Demokrat saha hakkındaki çekincelerini açıkça dile getirmişti. 2012’ye kadar 3 dönem boyunca New York Belediye Başkanlığı yapan Bloomberg, başkanlık yarışına katılanlar, onların kampanyaları ve yerine getiremeyecekleri şeyler vaat ettikleri konusunda çekinceleri olduğunu söylemişti.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum