Yatırım yapmaya başla!

Meyvelerin Birbirleri ile Çarpışma Anına Slow Motion Tanık Olun!Gelişen teknoloji ile kendinize belirli hobi alanları oluşturmak artık çok daha kolay. Özellikle sonucunda bir eser ortaya çıkaran hobiler oldukça ilgi çekiyor. Daha önceki videolarımızda hobi alanlarına ait örneklere yer vermiştik.

Bu videomuzda ise hemen hemen herkesin yapabileceği fotoğraf ve video çekimlerinden bahsedeceğiz. Yeteri kadar eğitim alındığında bu çekimleri yapabilirsiniz. Bunların çokça çeşidi var. Bu çeşitlerden biri olan ağır çekimde çekilen videolar fazlasıyla ilgi çekiyor. Bu vidomuzda izlediğiniz gibi meyveler birbirleriyle çarpıştırılıyor ve bu çarpışma anı kayıt altına alınıyor.

Ağır çekim olarak kayıt altına alınan bu görüntüler eşsiz bir görsel Show oluşturuyor. Yukarıdaki videomuzda bu görsel Show’u izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum