Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Metrobil Teknoloji, İstanbul Fiberoptik Ağ Bakım-Onarım İhalesini Kazandı

Denge Yatırım Holding, iştiraki Metrobil Teknoloji'nin İstanbul fiberoptik ağının 12 aylık bakım ve onarım ihalesini kazandığını duyurdu.
Metrobil Teknoloji, İstanbul Fiberoptik Ağ Bakım-Onarım İhalesini Kazandı

Denge Yatırım Holding Anonim Şirketi, bugün Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yaptığı bildirim ile iştiraki Metrobil Teknoloji’nin ihale başarısını duyurdu.

Duyuruya göre; Metrobil Teknoloji Anonim Şirketi, İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü’nün fiberoptik ağının 12 aylık bakım ve onarım ihalesine katıldı. İhalenin 936 bin 400 bin lira bedelle Metrobil Teknoloji’ye kaldığı açıklandı.

Yakın İzleme Pazarı’nda işlem gören Denge Holding hisseleri (DENGE) açıklamanın geldiği sıralarda %0,67 yükselişle 1,49 liradan işlem görüyordu.
Denge Holding Hisseleri Yüzde 0,67 Yükseliş
Kaynak: Piyasa.Paratic.com

Hisseler dünkü işlemlerde 1,49 lira ile 1,55 lira aralığında seyrederken, düşüş yönlü bir yön izledi. Hisseler bugünkü işlemlere ise 1,49 liradan açıldıktan sonra bir miktar yükselerek 1,5 lira bandında işlem görmeye başladı.

Denge Holding hisseleri 6 Ekim tarihinde 1,43 liraya kadar gerileyerek, 13 Ağustos’tan sonra kaydettiği en düşük seviyeleri görmüştü. Buradan toparlanmaya çalışan hisselerin yukarı yönlü eğilimi devam etmesiyle 1,50 ve 1,51 liradaki direnç noktaları izlenecek. Aşağı yönde ise 1,48 ve 1,47 liradaki destek noktaları takip edilecek.

DENGE kodlu hisselerin fiyat performansına baktığımız zaman; aylık bazda %11,24 oranında değer kaybettiği görülüyor. Hisseler geçen yılın aynı işlem gününe göre %49,83 oranında değer kaybetmiş durumda bulunuyor.

Yakın İzleme Pazarı’nda işlem gören hisselerde açığa satış, brüt takas, devre kesici gibi uygulamalar yoktur. Günde 5 kez tek fiyat uygulamasına tabiidir ve sürekli işleme açık değildir. Sadece belli saatlerde alım – satım gerçekleşmektedir.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum