Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Meşhur Yatırım Botu Sepetini Açıkladı: 3 Kripto Para Öne Çıktı

Bitcoin ve kripto piyasalarında üstün performans sergileyen yatırım robotu son analizleriyle birlikte yatırım sepetini güncelledi. Detaylar haberde;
Meşhur Yatırım Botu Sepetini Açıkladı: 3 Kripto Para Öne Çıktı
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Dijital varlık piyasalarında daha iyi performans gösterme ününe sahip bir yatırım botu olan Real Vision Bot, devam eden kripto ayı piyasasının ortasında en yeni portföy dağılımını paylaştı. Portföyün tepesinde en büyük altcoinin varlığı dikkat çekti.

Real Vision Bot, her hafta ortaya bir “kolektif fikir birliği” koyan algoritmik portföy değerlendirmelerini derlemek için anketler düzenlemeye devam ediyor. Bu değerlendirmelerin en yenisi paylaşıldı.

Ethereum İlk Sırada Yer Alıyor

Botun en son verileri, yatırımcıların en büyük piyasa değerine sahip altcoin pozisyonundaki Ethereum (ETH) için güçlü bir tercihe sahip olmaya devam ettiğini gösterdi.

Veriler, piyasa katılımcılarının yüzde 60’tan fazlasının portföylerinin büyük bölümünü ETH ile doldurmak için oy kullandığını ortaya koydu.

Bu haftanın ikinci sırasını bir Ethereum rakibi paylaştı. Layer-1 akıllı sözleşme platformu Solana (SOL), katılımcıların yüzde 43’ünden fazlasının oyunu aldı. Real Vision Bot, SOL’un bu çıkışını dipleri satın alma girişimi olarak nitelendirdi.

Manşet Haberleri
Sponsorlu | 2023/3Ç Kar/Zarar %24.02/75.98%
Bitcoin Günü Nasıl Kapatır?

SOL, haber yazımı esnasında 32.45 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre 10. sıradaki kripto varlığı, son 24 saatte yüzde 1.5 düştü. Haftalık bazda ise yatırımcılarına yüzde 15 kazandırmış durumda.

En Çok Tercih Edilen Diğer Kripto Para Birimleri

Bitcoin (BTC) yüzde 37.5 pay ile üçüncü sırada yer alırken, onu yüzde 28.57 paya sahip ETH layer-2 çözümü Poligon (MATIC) takip etti.

Paratic Placeholder 640x360
Kaynak: Twitter / @RealVisionBot

Sepetin beşinci sırasını ise birbirleriyle ölçeklenebilen ve birlikte çalışabilen bir blok zincir ekosistemi olan Cosmos (ATOM) aldı. ATOM’un payı ise yüzde 26.19.

BNB ve AVAX da Üst Sıralarda

Binance Coin (BNB), USD Coin (USDC), Avalanche (AVAX), Polkadot (DOT) ve Quant Network (QNT) üst sıralarda yer alan diğer kripto varlıklar oldu.

Real Vision Bot, istatistikçi Moritz Heiden ve nicel analist Moritz Seibert tarafından ortaklaşa geliştirilmiş bir algoritmadır.

Real Vision kurucusu ve Bitcoin dostu Raoul Pal, botun şimdiye kadarki performansını şaşırtıcı olarak nitelendirdi. Eski Goldman Sachs yöneticisi, botun sadece dijital varlık yatırımcılarından anketler alarak piyasadaki en iyi 20 kripto varlığın toplamından yüzde 20’den fazla daha iyi performans ortaya koyduğunu söylüyor.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2023/3Ç Kar/Zarar %24.02/75.98%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle finansal başarıya giden yolda lider adımı atın.