Yatırım yapmaya başla!

Eşsiz Görünümü ile Mermer Gibi Bir Bilgisayar: “MacBook Pro Marble”

Eşsiz Görünümü ile Mermer Gibi Bir Bilgisayar: “MacBook Pro Marble”

Eskiden büyüklerin ellerinden düşürmediği gazetelerin, küçüklerin tüm gününü feda ettikleri misketlerin yerini artık laptop, tablet ve cep telefonları aldı. Anlayacağınız yeni oyuncaklarımız, birbirinden farklı ve gösterişli modelleriyle dikkat çeken teknolojik aletler. Her geçen gün ilerleyen teknoloji, bugün piyasadaki en sıradan markanın bile akıl almaz özellikte ürünler tasarlamasını mümkün kılıyor. Bu da üç aşağı beş yukarı kullanıcıya aynı avantajları sağlayan ürünleri satın alırken, özelliklerinden çok tasarımlarına dikkat etmemiz anlamına geliyor. Firmaların bir ürünü aynı standartlarda tasarlaması, görünüm açısından farklılık arayan kullanıcıları elbette tatmin etmiyor. İşte işin tam da bu noktasında ColorWare gibi tasarım firmaları devreye giriyor.

MacBook Pro Marble bilgisayarına eşsiz bir görünüm kazandıran ColorWare, elektronik cihazları özelleştirme konusunda uzmanlaşmış bir firmadır. Önceleri hazırlamış oldukları iPhone 6S ve iPhone 6S Retro modelleri ile ColorWare büyük bir başarı yakalamıştı. Şimdi ise bu marka, MacBook Pro Retina Marble ile muhteşem bir geri dönüş yapıyor. Hani bir şeyin sağlamlığı, güzelliği, sertliği vs konusunda mermer benzetmesi yaparız ya, işte bu tasarım da “gibiden” daha çok daha ötede kendisi olmuş gibi duruyor. Daha önce de sizleri buna benzer olarak, Legend firmasının sunduğu özel tasarım Aplle koleksiyonu ile tanıştırmıştık. O da eşsiz tasarımlarıyla akılda kalıcılığı başarmış bir firmaydı. Bakalım ilerleyen günlerde bizi daha ne gibi sürprizler bekliyor olacak. Ama önce biz ColorWare’nin sunmuş olduğu MacBook Pro Marble isimli şık tasarıma daha yakından göz atalım.

İşte karşınızda eşsiz tasarımıyla dikkat çeken muhteşem bir bilgisayar:

MacBook Pro Marble Nasıl Üretildi?

MacBook Pro Marble Nasıl Üretildi?Apple hayranlarının tamamı, ColorWare tarafından özel olarak tasarlanmış bu mermerden MacBook Pro Marble bilgisayarını gördüklerinde oldukça heyecanlanacaklar. Aslına bakarsanız MacBook Pro Retina Marble ve 15 inçlik ekranı oldukça yoğun bir çalışmanın sonucudur. Ayrıca bu bilgisayarın neredeyse baştan yapıldığını söylemek mümkün. Parçaları sökülmüş, temizlenmiş, kaplanmış, boyanmış ve kontrol edilip yeniden birleştirilmiştir. Bu ürün orijinal ambalajı içerisinde teslim edilecek olsa da olağanüstü mermer görünümü sayesinde piyasadaki diğer bilgisayarlardan daha fazla dikkat çekecektir.

DÜNYANIN EN PAHALI 10 LAPTOPU İÇİN TIKLAYIN.

MacBook Pro Marble Nasıl Bir Görünüme Sahip?

MacBook Pro Marble Nasıl Bir Görünüme Sahip?Sınırlı sayıda üretilen MacBook Pro Marble bilgisayarının eşi benzeri bulunmamakla birlikte, Apple’nin sıradan standart renkleri ile de çelişmektedir. Tamamen el yapımı olan bilgisayar, mermer gibi görünmüyor; fakat bundan da öte mermer gibi hissettiriyor. Soluk gri yüzeyi ile uyumlu olan koyu mavimsi ebru deseni, bu bilgisayara gerçek bir sanat eseri görünümü vermektedir. Böyle bir tasarıma da ancak dünyanın en pahalı laptop kılıfı yakışır.

MacBook Pro Marble tam anlamıyla bir müzeye kaldırılabilir bir eser olmuş. Tüm özelliklerin üzerine ColorWare, bilgisayarın merkezine 24 ayar altından yapılmış bir Apple logosu yerleştirmiştir. Antik Roma heykellerine benzeyen MacBook Pro Marble, ihtişamı ve zarifliği ile sanatın ve teknolojinin çok daha ötesindedir. MacBook Pro Marble modelinden sadece 10 adet üretilmiştir ve bu sanat eserlerinin değeri 7.500 dolar civarındadır.

Oldukça sıra dışı görünümü ile piyasada bulunan sıradan bilgisayarları fazlasıyla geride bırakan MacBook Pro Marble, ColorWare tasarımlarından bir tanesidir. ColorWare, Apple ürünlerinin yanı sıra; Xbox, Playstation, Sennhiser gibi ürünleri üzerindeki tasarımları ile de oldukça başarılı olmuş bir tasarım markasıdır. Bu inanılmaz, muhteşem tasarım hakkındaki düşünce ve önerilerinizi yorumlarınız ile bizlerle paylaşabilirsiniz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Teknoloji kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum