Yatırım yapmaya başla!

Kamyonet Sınıfının Premium 4X4’ü Mercedes X – Class’ın Moose Testi!Moose testini her araç çıkışında yapılan bir uygulama olduğunu biliyorsunuz. İsveçli bir şirketin hayali geyiğe çarpmaktan kaçınmaya çalışırken ortaya çıkan ve ilk 90’ların Mercedes A Serisi’ne yapılan bir geliştirme programıdır.

Renault – Nissan şirketlerinin alt yapısında şekillendirilen X – Class kaza testiyle beklentileri karşılamıştı. Şimdi ise gerçek yol durumlarında nasıl tepkiler verdiğine bakılıyor.

Ani manevralarda bir aracın dengede durabilmesi demek o aracın can güvenliğine önem veriyor anlamına gelmektedir. Moose testini izlediğimiz kadarıyla 69 – 77 km hızda sert direksiyon hareketlerine iyi cevaplar veriyor. Keza bundan önce testleri yapılan Toyota Hilux, biraz hayal kırıklığı yaratmıştı.

Ön görüleri karşılayan Mercedes kamyonet, kolay takla atmayacağını belli etmiş oldu. Slalom testi için gerçekleri konuşmak gerekirse X- Class’ın süper üstü bir başarı gösterdiği söylenemez. Diğer temsilcilerden daha iyi olanlar mevcut.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum