Yatırım yapmaya başla!

Mercedes Yeni Sprinter Modelinin Kokpitini C Serilerinden Aşağı Tutmamış!

Mercedes, Sprinter modelini 2019 yılına hazırlarken iç mekan yapısı hakkında görseller yayınladı. İşte Sprinter'ın lüks yaşam alanı...
Mercedes Yeni Sprinter Modelinin Kokpitini C Serilerinden Aşağı Tutmamış!

2019 Mercedes Sprinter minibüs modelin hazırlıkları tam gaz ilerlerken, iç mekan yapısıyla ilgili bazı görseller yayınlandı. Daimler Stutgart merkezinde geliştirilen ilk Sprinter’ler ilk olarak 1995 yılında taşımcalığın büyük yükünü almak için üretime alınmıştı. Vito’nun alan olarak geniş versiyonu, 2006 yılında ikinci nesline geçmiş ve 2014 yılında makyaj beraber günümüze kadar gelmiştir.

2018 yılının Şubat ayında tanıtılması beklenen 3. jenerasyon Sprinter’ın mekan yapısının yeni oluşumu göz doldurucu. Sanırım Mercedes’in aldığı bir karar var ve her aracın iç panel, ekran, koltuk vb. öğelerin sınıf farketmeksizin en iyi grafiklerde üretileceğini anlıyoruz. En son sizlerle paylaştığımız Yeni A Serisi Kokpiti ile de dediğimizi kanıtlamış oluyoruz.

Mercedes’in model tanıtımını kokpit üzerinden yaparak, modellerinin her birinin premium havasında olduğunu söylüyor.

Yeni Mercedes Sprinter Kokpiti

Dış yapı olayının görsellik adına halledilmiş olmasından dolayı, kalite algısını iç kısımda daha çok vermeye gayret ediyor. Şahsen daha buğulu bir resim yayınlasalar bu kokpitin Sprinter‘a ait olduğunu söylemezdim. Eski nesliyle karşılaştırdığımızda farklar büyük ölçü rakamlarıyla telaffuz edilebilir.

Biz uçurum diyelim! Direksiyonun fonksiyonel duruşunun yanında, müzik çalar ve bardaklıkların işlevsel duruşu oldukça iyi. Gösterge panelinin ortada TFT ekranla sunulması, genel digital havaya katkı sağlamış.

İki koltuk arasının açıklığı Sprinter’ın yaşam alanı genişliğini gösteriyor.

Yeni Mercedes Sprinter Yeni Direksiyon ve Multi Medya Ekran

Son yılların standart donanımlarına iyiden iyiye eklenen multi medya ekranları Sprinter için de olduğunu görüyoruz. Parlak siyah zeminli dikdörtgen bir hazne içine oturtulan ekran, bulunduğu kısmı her iki yanda olan türbin havalandırma mazgallarıyla paylaşıyor. Derli toplu havasının olduğunu da ayrıca belirtelim.

Mercedes’in içe yaptığı yatırımlar ne olursa olsun diğer rakipleriyle arasındaki farkı açıyor. Klasikleştirmeden kendi grafik anlayışında ergonomik olarak en iyi dili kullanarak yaptığı iç mekanlar, zaten takdir topluyor. Eğer ki yanılmıyorsak 2019 model yılı olarak üretime alınacak olan Sprinter’ın büyük ihtimal ile hibrit tabanlı bir motorla çıkartılabilir.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum