Yatırım yapmaya başla!

Rusya’da Buzdan Yapılan En Soğuk Mercedes G Serisi Karşınızda!Gördüğümüz proje hem mantıken hem de bölgesine göre oldukça mantıklı olmuş. Konumuzun adı “Mercedes G’yi buzdan yapma” dır. Rusya’nın Sibirya bölgesinde bu yıl yeni kasasıyla çıkartılan Mercedes G‘yi komple buz şekilde yapma gibi sempatik bir çalışma görüyoruz. En başta sadece kalıp olarak çıkartılıp süs niyetine yapıldığını zannetmiştim.

AncakThe Drive‘ın da ele aldığı araç tam olarak öyle değil. İşin içeriğini gördüğümüzde onun yürüyebilen buzdan bir araç olduğunu anladık.

Buzdan Mercedes G Serisi Rusya

Alt yapısı UAZ 469‘a ait olup, dış karoser kısmı -12 derecede buzdan şekillendirilmiş. Hava sıcaklığının -60‘lara kadar düştüğü Sibirya bölgesinde -12 en ideal rakam geliyor.

Rus bir galerici tarafından yapılan “Ice G” 6 ton kadar ağırlığa sahip. Bunların dışında da buzdan G Serisine güzel ışıklandırmada yapılmış. Tabi buzlar şaseye nasıl sabitlenmiş bilmiyoruz!

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum