Yatırım yapmaya başla!

Mercedes EQC SUV Euro NCap Testlerini Yüksek Puanla Bitirdi!Mercedes’in ilk tamamı elektrikli aracı EQC‘nin çarpışma testleri tamamlandı. Kurum, Mercedes SUV ile birlikte 7 aracın da kaza senaryolarını gerçekleştirdi. 5 yıldız alan elektrikli aracın sağlam yapı içerisinde olduğu söylenebilir. Yetişkin korumasında %96, çocuk korumasında %90 alan EQC, yaya güvenliğinde %75 oranlı bir derece almış.

Mercedes’in Avrupa Güvenlik uzmanları EQC’nin ardından yeni nesil CLA’nın da kaza senaryosunu gerçekleştirmişler. Dört kapılı coupe de 5 yıldız almaya hak kazanmış. Yetişkin korumasında %96, çocuk korumasında %91, yaya korumasında %91 ve yardımcı güvenlik asistanlarından %75 almayı başarmış.

Bunun yanında Audi ve BMW’de en yeni modellerini test sahasına getirmiş. A1 ve Toyota Supra’nın genetik ikizi Z4,’de 5 yıldız almış. Mini A1 sırasıyla yetişkin ve çocuk korumasında %95-85, yayada %73 ve yardımcı güvenlik ekipmanlarında %73 oranına hak kazanmış.

BMW’nin yakışıklı spor arabası Z4’te yukarıda rakamlara benzer oranlar sağlamış. Skoda’dan katılan yeni Kamiq, markada en iyi dereceyi alan araç olarak söylendi. VW grubun devamında Seat Arona ve VW T-Cross, yetişkin de %96, çocuk korumada %85, yayada %80 ve aktif güvenlik yardımcılarından %76 almayı başarmış.

Kore’den gelen Ssangyong, ilk 5 yıldızını yeni Korando aracından aldı. Kompakt SUV Yetişkin ve Çocuk korumada yüzde 88-85, yayada yüzde 68 ve güvenlik yardımında yüzde 74 puan aldı. Ford Focus’ta birkaç güncelleme ardından ikinci teste sokularak 5 yıldız almayı başarmış.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum