Yatırım yapmaya başla!

Mercedes – Rotwild İş Birliğinde Yapılan AMG GT-R Temalı Enfes RS.2 Bisiklet!

İki Alman firma farklı bir projede bir araya geldi. Mercedes AMG GT-R'a uyarlanan ve Rotwild tarafından yapılan RS.2 bisiklete hayran kalacaksınız...
Mercedes – Rotwild İş Birliğinde Yapılan AMG GT-R Temalı Enfes RS.2 Bisiklet!

Otomobil üreticileri bazen alanları dışında özel ürünlerle karşımıza çıkabiliyorlar. Aslında sadece otomobil değil. Her sektörden şu andaki iş birliğinde olduğu gibi farklı yapılar ortaya çıkartılabiliyor. Hatta Mercedes – Benz tarafından dekore edilen evler bile var!

Dünyanın önde gelen bisiklet üreticisi Rotwild, Mercedes ile özel bir iki teker ortaya çıkartmak istemişler. Bu bisikletin teması AMG GT-R spor araba modelinden alınacaktı. Ortak yapım sürecindeki projeye, GT-R’ın yapı olarak sıkıştırılıp bir bisiklete aktarılması diyebiliriz.

İki Alman markanın da alanlarında uzman olduğu kısımlar ustalıkla birleştirilmiş.

Mercedes Rotwild RS.2 Bisiklet karbon gövde

RS.2 adı verilen bisikletin koyu yeşil renk tonları aynı AMG GT-R’da olduğu gibi.

Mercedes Rotwild RS.2 Bisiklet monokok gövde

Her bir vidası el üretimi ile yapılan RS.2’nin gövdesi monokok yapıda ve karbon fiber.

Mercedes Rotwild RS.2 Bisiklet yan duruş

Olabildiğince hafif tutulmaya çalışan AMG GT-R RS.2’nin 29 inç jantları da yine karbon fiber!

Mercedes Rotwild RS.2 Bisiklet koltuk sele

Gördüğümüz yeşil Hulk’tan sadece 50 adet üretim kararı alınmış. Yani çok değerli olacak.

Mercedes Rotwild RS.2 Bisiklet 50 adet üretilecek

Alınacak en sağlam ve özel bu bisiklete 8.290 $ fiyat etiketi basılmış.

Mercedes Rotwild RS.2 Bisiklet sekiz bin dolar

Tamamen farklı alanlardan gelerek, ortak noktaları tekerleğin ötesine geçmeyen firmaların RS.2 adında yaptığı bisiklet gerçekten göz alıcı olmuş. RS.2’nin gövde yapısında kullanılan malzeme yapısının Mercedes ile aynı olmasıyla daha iyi bir ikili olmasını sağlamış.

İşin diğer kısmında 50 adetlik üretim kısıtlamasından dolayı, AMG GT-R’ın bisiklet versiyonuna herkes sahip olamayacak. Dünyanın en pahalı bisikletleri sınıfına sokabileceğimiz RS.2’yi acaba kimler almaya hak kazanacak! Fiyatına baktığımızda azımsanacak bir rakam değil. Ülkemiz para birimine çevirdiğimizde karşılaştığımız rakam yaklaşık 32 bin TL‘ye karşılık geliyor. Tamamen el yapımı olan RS.2 bisikletin AMG GT-R temalı hali hoşunuza gitti mi?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum