Yatırım yapmaya başla!

Mercedes – AMG Cigarette Racing 515 Project One Boat: 3100 Beygirlik Süper Spor Tekne!

Cigarette Racing ekibi Mercedes - AMG ile tekrar buluşarak ortaya Project One'dan türetilmiş inanılmaz şekil bir tekne çıkartmışlar!!!
Mercedes – AMG Cigarette Racing 515 Project One Boat: 3100 Beygirlik Süper Spor Tekne!

Mercedes’in sürat teknelerine olan düşkünlüğüden dolayı önceden de Cigarette Racing ile orta noktada buluşmuşlardı. Amaç, karada hız makinelerinde gösterdiği yüksek performansları deniz ve okyanus sularında da göstermekti. Alman markanın ilk motorlu yatı Arrow 460 GT Edition‘dan sonra mantık başka yere kayarak aynı zamanda içindeki beygir güçleri de konuşulacaktı.

Mercedes – AMG ortaklığında üretilen ikon CLK – GTR’ın varisi Project One‘ın silüetinde tasarlanan 515 Project One’ı yüzebilen bir roket olarak görebiliriz. İşçiliğin olabilecek en kusursuz halinde ele alınan bu teknenin içindeki güçleri daha fazla hıza çevirmesi için gövdesi inanılmaz hafif tutulmuş. Bu yolda aynı adımları atan Aston Martin AM37 teknesi bile basit kalıyor diyebiliriz.

Nasıl ki Project One bir insanı duruşuyla aşık edebiliyorsa, Racin 515 Project One’nın da verdiği hissiyat aynı!

HP’lerin lordu 15 metrelik bu teknenin, aslında güçlü olduğunu ifade etmesek bile “AMG”
logosu yeterli olacaktı.

Tasarımından etkilenmeme gibi bir durum yok!
Karoser yapısı tamamen karbon fiber malzeme. Ve sadece 2.268 kg.

Motor kısmında 1550 hp’lik Mercury’nin V8’i yatıyor. Ama bu üniteden 2 tane var. Yani totalde 3100 beygir hizmetinizde.

Çift motor ve 3100 ps’le Cigarette Racing 515 Project One su üzerinde 225 km/h son sürate çıkabilecek.

Digital ekranların kol gezdiği kokpit kısmında 6 kişi rahatlıkla yolculuk edebilir.

Şirket sözcüsü, “Karada ya da suda, seçici müşterilerimiz mutlak en iyisini talep ediyor, bu yüzden Cigarette Racing Ekibi 515 Project One’ı açığa çıkarmaktan gurur duyarız.” şeklinde açıklamada bulundu.

Özel olma konusunda sıkıntı çekmeyecek AMG tabanlı bu tekne, acaba hangi şanlı kişilerin sudaki hız tutkularına ortak olacak. Ayrıca siyahla gümüşün buluşturulmasından ziyade yazı karakterleri de tasarımı bir kat daha güzelleştiren unsur olmuş.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum