Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Mercedes’in A45-AMG ve A35-AMG Sedan Toplamda 700 Beygir Güçle Geliyor!

Mercedes'in süper ikilisi A45-AMG hatchback ve A35-AMG sedandanın bazı detaylardan bahsedildi!
Mercedes’in A45-AMG ve A35-AMG Sedan Toplamda 700 Beygir Güçle Geliyor!

Sizlere aklınızdaki en hızlı hathback nedir diye sorsak, sanırım Audi’nin RS3 modelini söylerseniz. O tipte kafalara yerleşen en hızlı otomobil Audi modeli oldu. Keza wagon sınıfında RS6 ile yine Alman marka geliyor. Ancak işler bu sefer biraz değişebilir. Mercedes tamamen yeni tasarımlarla sunacağı A45 hatchback ve A35 – AMG sedan modelleri artık ilk akla gelenler olabilir!

Birçok özellik ve detaylarından bahsedilen araçlar şu anda kamuflajla yollarda testleri yapılıyor. Yine de Mercedes son modellerinde yeni marka yüzü uygulamasını yapacağı için %90 nasıl olacağını kestirebiliyoruz.

A45-AMG Bu Sefer Efsaneler Arasında Yer Alacak

A45-AMG Bu Sefer Efsaneler Arasında Yer AlacakGüzel bir ön yüz profili gösteren A45’in gücü dört çıkışlı egzozundan belli edilmiş. En güçlüler ailesinde yer alacak sportif otomobil, büyük seçim jantlarla beraber AMG’nin hazırladığı kaslı tampon kullanılacak.

A45-AMG’nin gövde gösterisi asıl motorunda yapılacak. Aynı sınıfta 290 hp ile çıkması planlanan Golf GTI TCR için endişe dolu günler başlıyor. Değişim söz konusu olmadığı sürece Mercedes, A45 için hibrit motor desteği verebilir.

Motor hacmi tam belli olmasa da çift turbo 4.0L üzerinde duruluyor. Hız araçlarının geleneksel motoru 380 ile 450 beygir arasında bir güç üretebilir.

AMG Güçlü A35 Sedanı da Hazırlıyor!

AMG Güçlü Sedanı A35 Sedanı da HazırlıyorMercedes’in küçük sınıf hatchback operasyonlarının birinci nedeni yine Audi. Abisi RS3 ile kozlarını paylaşırken alt kısımda A35, S3 ile gösterilere çıkacak.

CLA’nın makyajlı hali kıvamında gösterilen yeni A Serisi sedanın, müşterilerini hıza doyuracak A35 versiyonu kamuflajlı şekilde caddelere indi.

Bu kısımda da A35-AMG’nin hibrit destekli üniteyle gelmesi bekleniyor. 2.0L motorla hareket edecek olan en güçlü A’nın tahminlerimize göre 300 ile 400 beygirler arasında beygir gücü sağlayacak.

Neticede her iki arabayı da bir süre beklemek zorunda kalacağız. Mercedes’in planladığı çıkış tarihi 2019 yılının sonlarını bulabilir!Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum