Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Meksis Hakkındaki Esas Sözleşme Değişikliğini Duyuran Ostim Hisseleri Ekside

Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda %50 ortaklığındaki Meksis hakkında açıklama yapan Ostim hisseleri satıcılı seyrediyor.
Meksis Hakkındaki Esas Sözleşme Değişikliğini Duyuran Ostim Hisseleri Ekside

Ostim Endüstriyel Yatırımlar ve İşletme A.Ş. Meksis Mekanik Sistemler İmalat Mühendislik Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin  (Meksis A.Ş.) yönetim kurulunda çoğunluk olarak temsil edileceğini açıkladı.

Kamuya yapılan açıklamada, Ostim’in %50 oranında ortaklığı bulunan Meksis şirketinin, 08.09.2021 tarihinde gerçekleşen olağanüstü genel kurul toplantısında, yönetim kurulunun yeniden belirlendiği söylendi.

Bugünkü açıklamada ise genel kurul tutanağının Türkiye Ticaret Sicil Gazetesi’nin 21.09.2021 tarih ve 10413 sayılı nüshasında ilan edildiği bildirildi.

Ostim hisseleri (OSTIM) açıklamanın geldiği sıralarda 2,25 liradan işlem görüyordu.
Ostim Hisseleri  Satıcılı Seyrediyor
Kaynak: Piyasa.Paratic.com

Hisseler 2,24 liralık son kapanışın ardından, bu sabah 2,25’ten açıldı. Günün başlangıcında 2,26 ile en yükseği kaydedip düşüşe geçti. Şirket hisseleri saat 14.18’de yeniden 2,24 liradan işlem görmeye başladı.

5 dakikalık hareketli ortalamanın “güçlü sat”ı işaret ettiği Ostim hisselerinde, teknik indikatörler 5 ve 15 dakikalık için “al” tavsiyesini gösteriyor. Haftalık bazda %2,60 değer kaybeden hisseler, aylık %1,81, yıllık %12 oranında prim yaptı.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum