Yatırım yapmaya başla!

Meksika’da Yaşanan 7.1 Şiddetindeki Deprem Esnasında Çekilmiş Kan Donduran GörüntülerBilindiği üzere deprem olayı Dünyada yaşanan en korkunç doğal afetlerden birisi olmaktadır. Dünyanın pek çok bölgesinde yaşanan bu afette, zamanında yeterli önlemler alınmamışsa maalesef üzücü sonuçlar ortaya çıkmaktadır. Geçtiğimiz gün Meksika’da yaşanan 7.1 şiddetindeki deprem sonrası karşımıza acı manzaralar çıktı.

Videoda, yaşanan deprem esnasında olan bitene tanık olma imkanı buluyorsunuz. 250’den fazla insanın hayatını kaybettiği ve büyük hasarlar yaratan depremin, binalar üzerinde yarattığı yıkıcı etkiye şahit oluyorsunuz. Binaların beşik gibi sallandığı deprem sonrasında başta başkent Meksiko olmak üzere ülkenin büyük bölümünde binalar yerle bir oldu.

Görüntülerde büyük bir depremin ne derece korkunç görüntülere sahne olduğu görülüyor. Koskoca binaların beton yığınına dönmesi ve yüzlerce hatta binlerce insanın içinde can vermesi bu doğa olayının korkunç yüzünü ortaya koyuyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum