Yatırım yapmaya başla!

McLaren’in Speedtail DNA’sını Taşıyan Yeni GT’nin Teaser’i!

McLaren Track25 yol haritasındaki 4. modelini de çıkarmaya hazırlanıyor!
McLaren’in Speedtail DNA’sını Taşıyan Yeni GT’nin Teaser’i!

Grand Tourer sınıfını baştan şekillendirmeye gelecek McLaren GT, Nisan ayında yayınlanan prototip görüntülerinden sonra ilk defa gerçek duruşundan kesitler gösterildi. Adından da anlaşılacağı üzere yeni McLaren modeli daha çok konforlu odaklı olacak. Sanmayın ki hız yapamayacak! Her iki durumun, orta noktada buluşturulduğu harika bir İngiliz sporcu Mayıs ayının ortalarında bizlerle olacak.

Araç şu anda GT (Grand Tourer) olarak adlandırılsa da gerçek ismi henüz koyulmadı. İlk görsellere bakıldığında sanki Corvette C8’in yollarda gezen test aracıydı! Onun bir McLaren olduğuna dair ip ucu bulmak zordu. Gelen yeni teaser’da ise arka bölümünden en azından aracın nasıl bir duruş izlenimi vereceği belli edilmiş…

McLaren’in Track25 yol haritasındaki bu adım yazılmıştı ve markanın açıkladığı 4. modele hazırlanılıyor.

Yeni çıkacak son McLaren modeline bakıldığında tüm gereksinim duyulanların harika şekilde şekillendirilmesine bakacağız. GT, sürüş odaklı rahat yolculuk sevenlere hitap edecek olsa da hiper kardeşlerinden de çok uzakta olmayacak. İngiliz marka, Grand Tourer çalışmasında Speedtail’in genetik yapısından ilham alındığından söz etti.

Şirket sözcüsü, “Grand Tourer segmentinin kurallarını yeniden tanımlamak, ünlü McLaren mühendisliği ve yüksek dinamik özelliklerin yanı sıra istediğinden açıkça farklı olacak. Kaliteli malzemeler ve olağanüstü konfor müşterilerimizi bekliyor olacak.” şeklinde aracın tanımını yaptı.

Gerçekten de McLaren yeni GT’sini daha fazla yol aracı şekline getirmiş.

Arka kısmından gelen teaser’da bir 720S’teki agresiflik seviyesi görülemiyor. Hava kapaklarının üzerinde gibi duran stoplar, ince bir LED şeklinde. Egzozlar, difüzörün kenarlarına dağıtılan egzoz çıkışları en azından 600 beygir üzeri bir araç için normal duruyor. Yine de motor bölümü için gizlilik politikası sürdürülmeye devam ediyor.

McLaren CEO’su Mike Flewitt, “Rekabet performans seviyelerini kıtasal geçiş kabiliyeti ile birleştiren ve güzel ve hafif bir vücuda sarılmış bir otomobil olacak. Bu, mesafe için tasarlanan ve aynı zamanda büyük bir gezici için beklenen rahatlığı ve alanı sağlayacak bir araba. Ancak bu bölümde daha önce hiç yaşanmamış bir çeviklik seviyesi de olacak. Buna ek olarak, en büyük turnuva turistlerinin en hafifleri olacak ve en iyi ağırlık / güç oranına sahip olarak, en hızlılarından biri olacağına söz veriyorum. “ dedi. 15 Mayıs’ı bekleyerek yeni McLaren’in hangi şekilde olduğu görebileceğiz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum