Yatırım yapmaya başla!

McLaren Spor Otomobillerin 48 Yılda Geçirdiği Değişimler!McLaren, yol otomobillerine geçiş dönemlerinden bu zamana kadar her bir noktasında büyük gelişmeler kaydetti. Sadece hız üzerine kurduğu dünyasında en seri rakiplerini geçebilecek kapasitelerde ele alındı. İlk M6GT‘nin 1970 yılında karoserine entegre edilen Chevrolet’in V8’lerinden sonra, 1993 McLaren’ın BMW motoruyla sahne almasını gördük. Hız rakamları 329 km/h gösteriyordu ve 6.1L V12’lerin seremonisi dinliyorduk.

Ve 6.1L alışkanlığı 4 yıl kadar gitti. 2017 yılına gelindiğinde ise 3.8L’lik fazla gürültülü P1 model av için ormana bırakıldı. Ayrıca dahasını isteyen markası P1 için özel hibrit motor da geliştirmişti.

Alan çapını genişleten McLaren, 650S Coupe ve 625C Coupe ile yola devam etti. Ünite hacimleri rakamsal olarak kendini korurken sürat ve beygir geliştirmelerine son hız devam edildi. Bulunduğumuz yıla baktığımızda; McLaren son noktayı koydu ve tarihini en hızlı arabası 720S Senna ile gövde gösterisine çıktı. Ve McLaren, muhtemelen hayatına daha hızlı olmak için durmadan devam edecek!

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum