Yatırım yapmaya başla!

McLaren’in MSO Birimi GT için Yapılan 14 Bin Dolarlık Bagaj Setini Gösterdi

200 bin dolardan fazla bir fiyata satılacak McLaren'in yeni aracı GT'ye özel çanta setleri gösterildi.
McLaren’in MSO Birimi GT için Yapılan 14 Bin Dolarlık Bagaj Setini Gösterdi

Başta İngiliz markanın yeni konfor yol aracına sunduklarını “GT Hediyeleri” zannetsek de durum öyle değilmiş. Hız araçlarına göre biraz daha konfor odaklı yapılan yeni McLaren modeli için çok özel hediyeler hazırlanmış. Grand Touring aracının bulunduğu konum gereğince, adım attığı lüks segmente uygun olarak MSO (McLaren Special Operastions) birimi, çok pahalı olan satın alınacak hediyeler hazırladı.

Tasarımcılar özel çanta veya bagaj setini çizerken GT’nin 570 litre bagajı ve depolama alanlarını hesap ederek, uygun olacak şekilde biçimlendirmiş. Logolu çantalarla ortamın parmakla gösterileni olmak isteyenler için de fiyatların biraz yüksek olduğunu söyleyelim.

Eviniz dışında çıkacağınız gezintiler için valiz düşünmesine gerek kalmayacak.

Araç temelinde bir spor otomobil olduğundan dolayı özel depolama alanlarına uygun çantayı bulmakta zorlanabilirsiniz. Bunu düşünerek yapan McLaren, bagaj çantası koleksiyonunu kargo alanlarına tam olarak sığacak tipte biçimlendirmiş.

Takım içerisinde 4 farklı çanta bulunuyor.

Yeni ilk özel bagaj çantalarında bagajdaki yeri belli olan giysi çantası, haftasonu çantası, kabin çantası ve tam boyutlu bir golf çantası yer almakta.

Pebble Beach’te MSO’nun sergilediği ürünler GT’nin iç yapısında bulunan yumuşak ve esnek yarı analin deriden yapılmış. Özel dikişlere sahip çantalar İtalya’daki uzmanlar tarafından el işçiliği ile yapılmış.

3 farklı renk tonunda satın alma şansı sunuluyor.

Dış görüntülerinden bile çok kaliteli olduğu hissiyatı veren GT özel çantalarını Pioneer Black, Luxe Black ve Luxe Porceain tonlarında seçebileceksiniz.

Dikiş ve kulplar, GT’nin iki spesifikasyon seviyesine (Pioneer ve Luxe) ve otomobilin Namaka Mavisi, Burnished Copper ve Veridian Green’in renklerine uyacak şekilde seçildi.

Gelelim fiyatlara. Bizlerin gözleri açılsa da, GT’yi alacaklar normal karşılanacaktır. Giysi çantası 2.080 dolar, hafta sonu çantası 2.260 dolar, kabin torbası 3.420 dolar ve tam boy golf çantası 6.105 dolar.

Toplamda hepsini almak isteyen GT sahipleri 13.870 doları firmaya yatırması gerek! Gran Touring aracının 210.000 dolarlık sıfır fiyat değerine göre küsürat gibi gözükse de belki birkaç tane “bu bir soygundur” diyen parasını seven zengin çıkabilir.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum