Yatırım yapmaya başla!

McLaren 720S’in Hız Denemesinde İbreleri Görmek Biraz Zor!Son içeriklerimizde McLaren’e fazlasıyla yer verdik. Çünkü her daim farklı bir şeyle karşımıza çıkmayı başarıyor. Gizli silahı 1000 hp’yi aşacak güçlerle hazırlanan Speedtail‘i beklerken bu arada 720S’lerin farklı görüntüleri geliyor. Yıllık satışlarında bir çok hipercar üreticisini geride bırakan McLaren, hafif karoserli otomobillerine verdiği yüksek hacim motorlarla videodaki anları yaşatmak istiyor.

Ortaya yerleştirine bir 4.0L ikiz turbo ile birlikte 720S 710 beygir güç üretiyor. Bazı dyno testlerinde 800 beygire çıktığı da söyleniyor. İbrenelerin savunmazsız kaldığı anlardan birine tanıklık ediyoruz. Digital ekranda 720S’in 3.2 saniyede hızlanmasından sonra rakamlar biraz daha heyecanlandırıyor.

İngiliz hiper otomobilin ilk saniyeden 328 km/h maksimum hızına kadar hiç nefes almadığını görüyorsunuz. İşte bunu başarabilmek çok zor. McLaren gibi şirketlerin yalnızca motorlarını güçlü yapmakla işlerini bitirmiyorlar.

Bir süper spor otomobilin ağırlığı, güçleri, rüzgarları ve bunların dengeli dağılım hesaplamalarını yapıyorlar. 200 km’ye 7.9 saniyede gelen 720S, çoğu aracın 80 km’ye olduğu sırlarda bunu başarıyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum