Yatırım yapmaya başla!

McLaren 570S Spider’ı Kanada için Yapılan Özel Versiyonuyla Gördük!

McLaren, Kanada distrübitörü ile yaptığı özel 570S Spider'ı farklı yapıda gösterdi.
McLaren 570S Spider’ı Kanada için Yapılan Özel Versiyonuyla Gördük!

Firmalar bazen belli ülkeleri veya bir kişiyi özel hissettirmek adına özellikleri taşınan bazı seriler çıkartabiliyor. Çoğunlukla zengin sporcu ve aktörlerin üreticilerden kendini yansıtan otomobiller istemesine alışkınız. McLaren, Kanada tarihine olan saygısını belirtmek için distribütörü Pfaff Automotive ile birlikte kırmızı tonlarda Spider’ı yeni tip yapısıyla gösterdi. Özellikle dış kısımda renk tonlarıyla güzel diyebileceğimiz hale getirilmiş.

Kanada McLaren 570S versiyondan sadece 5 adet üretilecek. Ancak aynı bayi üzerinden değil. Kanada 570S’in üçü Toronto, Vancouver ve Montreal bayileri arasında paylaşılacak. Bu kısımda banka hesabınıza fazladan para atarak gidilmesinde fayda var.

Özel versiyon olduğunu belli etmek için öylece durması bence yeterli olacaktır.

Dış kısım hafif mat tonlarda Silica White rengi verilmiş. Karbon fiber gövdesine kısım kısım farklı parçalara koyu kırmızı uygulanışını görüyoruz.

Alt parçalar, tavan köşeleri, dikiz aynalar da farklı ton uygulamsı görülürken, Stealth Finish 10 kollu jantlarda Kanada Bayrağı dekorundan payını almış.

İç mekan resimleri verilmese de kokpit kaplama renkleri de farklılaştırılmış.

Dış tarafın beyaz ağırlığına karşı iç kısımda siyah deri ve Alkantra malzemeler kullanılmış. Tavan, direksiyon ve kapı panel kısımları kırmızı Alkantra ile ele alınmış.

Motor ünitesi Kanadalı McLaren’i yine 3 saniyede kalkış yaptıracak.

3.8L litrelik çift turbolu V8, 562 hp güç ve 600 nm torkla standart Spider’ın yaptığı gibi 3.1 saniyede hızlanacak. En hızlı Kanada Bayrağı olma yolundaki Spider 570S, 328 km/h maksimum süratle ilerleyecek.

Her zaman olduğunu gibi yine insanın psikolojik etkileyen fiyatına geldik. 5 adetten birini satın almak için tam olarak 353.206 Kanada Doları ödemek zorundasınız. Dünyada, altınızdaki arabadan sadece 5 kişiden olacağı duygusu güzel olabilir!

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum