Yatırım yapmaya başla!

Mazda 2 ve Nissan Micra Latin NCAP Testlerinde Bekleneni Veremedi!Latin NCAP‘ın test konukları olan Nissan Micra ve Mazda 2, güvenlik konusunda bekleneni veremedi. Güney Amerika’da gerçekleştirilen kaza senaryolarında her iki aracın ortalama 3 yıldız da kaldığını gördük.

Araçların bölgesel çarpışma testlerinde çocuk ve yetişkin korumalarında puanlarının az geldiği dikkat çekiyor. Latin NCAP’ın yayınladığı verilere göre, “ön göğüs kompresyonları yüksek ve araba dengesiz vücut performansı gösterdi.” denildi.

Mini hatchbackler, emniyet kemerlerinde ve ISOFİX konusunda iç açıcı sonuçlar vermemiş. Amerika’da üretilen her iki modelin ilginçtir ki güvenlik paketlerinin eksikliği yüzünden de puanları kırılmış.

Özellikle Mazda 2’nin Elektronik Stabilite Kontrolü (ESC) ekleyerek puan konusunda toparlanabileceği söylendi. Yetişkinlerde 2 yıldız, çocuklarda 3 puan alan araçların kısa sürelerde iyileştirilmesi bekleniyor.

Latin NCAP Genel Sekteri Alejandro, “Hükümetler, bölgedeki yeni otomobillerin güvenlik seviyelerini değiştirmek ve küresel gereksinimlere uyum sağlamak için ESC ve Otonom Acil Frenleme sistemleri gibi aktif güvenlik teknolojilerini otomobillerde kullanması gerekiyor.” dedi.

Aldığımız bilgilere göre güncellemelerin gelecek sene olacağı ve araçların yeniden testlerinin yapılacağı aktarıldı.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum