Yatırım yapmaya başla!

Ünlü Sunucu 50 Milyon Dolarlık Boşanma Anlaşmasıyla İlgili Çok Kızgın!

Taciz suçlamaları nedeniye NBC’deki işinden kovulan ünlü sunucu Matt Lauer’in 50 milyon dolarlık muhtemel boşanma anlaşmasıyla ilgili çok kızgın olduğu söylendi. Detaylar şöyle…
Ünlü Sunucu 50 Milyon Dolarlık Boşanma Anlaşmasıyla İlgili Çok Kızgın!

Harvey Weinstein’la başlayan taciz skandalına adı karışan ünlü sunucu Matt Lauer’in 50 milyon dolarlık muhtemel boşanma anlaşmasıyla ilgili çok kızgın olduğu söylendi. ABD’nin en çok izlenen haber programlarından Today’in “duayen” sunucusu Matt Lauer’in 19 yıllık eşi Annette Roque’a ödemek zorunda kalacağı miktardan epey hoşnutsuz kaldığı belirtildi.

Adı açıklanmayan kaynaklar bu durumu; “Matt, net servetinin yarısını Annette’e teslim etmek zorunda kalmasıyla ilgili çok öfkeli” sözleriyle açıkladı. Ayrıca Matt’in daha iyi bir anlaşma için mahkemede mücadele edebileceğini fakat bundan imajının daha da sarsılması düşüncesiyle vazgeçtiğini bildirdi.

Ünlü gazeteci Matt Lauer’in 19 yıllık eşi Annette Roque’a 25 milyon dolarlık ödeme, at çiftliği ve şu andaki ikamet ettikleri evi vermek üzere olduğu söylenmişti.

Matt Lauer 50 Milyar Dolarlık Boşanma Anlaşmasıyla İlgili Öfkeli US Weekly’nin haberinde; bu bilgilerin yanı sıra Annette’nin 3 çocukları için ayrıca nafaka almayacağı iddia edilmişti. Bu noktada kaynaklar; Lauer’in 50 milyon dolarlık boşanma anlaşmasıyla ilgili çok öfkeli olduğunu iddia etti. İlaveten; Matt’in hayatına devam etmek için hazır hissettiğini ve televizyon dünyasına geri dönüşünün mümkün olduğuna inandığını vurguladı.

Öte yandan kaynaklar; Lauer’in 50 milyon dolarlık muhtemel anlaşmayla ilgili çok kızgın olmasına rağmen miktarın en pahalı boşanma davalarının çok altında olduğunu yazdı.

Matt Lauer 19 Yıllık Eşine Servetinin Yarısını Verecek Keza, ünlülerin en pahalı boşanma davaları arasında Mel Gibson’ın Robyn Moore’a 500 milyon dolar, Michael Jordan’ın Juanita Vanoy’a 150 milyon dolar, Steve Wynn’in Elaine Pascal’a 740 milyon dolar, Alec Wildenstein’ın Jocelyn Perisse’ye 2.5 milyar dolar ödediği anlaşmalar vardı. Tabii, bu rakamların ünlülerin net servetlerinin ne kadarına tekabül ettiği tartışmalıydı.

Yine de pek çok kişi Matt Lauer’in servetinin yarısını 3 çocuğunun annesi 19 yıllık eşine verecek olmasını, gayet yerinde bir karar sözleriyle tanımladı.

Matt Lauer Taciz Suçlamaları İşinden KovulduSonuçta; Matt Lauer’in imajı hakkında çıkan cinsel taciz suçlamalarının ardından yerle bir olmuş, ünlü isim NBC’den kovulmuştu.

NBC bünyesinde 20 yıldan fazla çalışan Lauer hakkında sayısız suçlama yapılmış, kendisinin şirkette birçok çalışanla ilişki yaşadığı ortaya çıkmış, hatta odasında masasının altında kapısının içeriden kilitlenmesini sağlayan bir düğme bulunduğu anlaşılmıştı. Ayrıca birçok kişi Lauer’in uygunsuz davranış biçiminin günümüz çalışanları arasında gizli olmadığını, durumun farkında olan yönetimin yıllarca Matt Lauer’i koruduğunu iddia etmişti.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Evlilik kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum