Yatırım yapmaya başla!

MAT’ın Yeni Stratos’u Ralli Etkisinde Kalmış!

İlk 1973 yılında üretildikten sonra yok olmaya bırakılan Stratos, Manifattura Automobili Torino ile bu sefer ralli heyecanı için bir arada!
MAT’ın Yeni Stratos’u Ralli Etkisinde Kalmış!

Lancia’nın 1973-1978 sezonlarında heyecanlı ralli yarışları için dönüştürdüğü Stratos, Manifattura Automobili Torino ile uzun zaman sonra yeniden inşa edilmişti. İtalyan kalitesinin ikonik markalarından olan Lancia, eksi gücünü kazanamamış olsa da birileri onun değerlerini yürütmeye niyetli. Yeni Stratos spor aracında eskiye dönük etkileri, renk ve parça şekilleriyle belirlenmiş.

MAT (Manifattura Automobil) Cenevre’ye daha ayak basmadan iki araç satışını onayladı. Yeni sahipleri söylenmeyen spor araç sahipleri ralliye hazırlanacaklar. Ferrari aktarım organlarıyla yüksek hızlara çıkartılan yeni Stratos Ralli’ye gelin yakından bakalım!

Manzara aynı Porsche’nin onayladığı Rallye GT4 projesi gibi.

Yeni Stratos Ralli AracıStratos, en koyu tondaki karanlıkları ışıldatacak aydınlatma gruplarına sahip. Her daim farklı ve ilginç ana farları, mercekli yapıda ve tonları koyulaştırılmış. Aracın ön kısmına monteli dörtlü sis farlarıyla Stratos, tam bir saldırıcı aracı olmuş.

İtalya bayrağı renkleriyle MAT, gerekli vurguyu yapmış.

Yeni Stratos Ralli Aracı Aydınlatmaİkonik ralli otomobili, yeterli genişliğe sahip hava kanallarından ,kaplamanın ilk yeşil partisi başlatılmış.

Kaputtan itibaren ülke renkleri daha geniş açıda götürülmüş.

Üçgen şekillerindeki kaput kaplamalarına karşı kırmızı-beyaz-yeşil çıkartmalar tavanın komplesinde uygulanmış. Ön lip de dahil mat plastik parçalar arasında dikiz aynaları da var. Parlak sarı jantlar ralli süslemesinin merkezi olmuş.

Doğal rüzgar kanatlı Stratos’un arka klasik duruşu da canlandırılmış.

Yuvarlak stoplar ducktail tarzı rüzgarlıkla neredeyse aynı bölgede. Tamponun altından kavisli halde çıkartılan parça üzerine yuvarlak kafalara sahip egzoz çıkışları verilmiş.

Güçlendirme görevi Ferrari’den!

Yeni Stratos Ralli Aracı MotorArkaya yerleştirilen ödüllü bir motor, Ferrari F 430 Scuderia’nın 4.3L‘si. Doğal aspire V8, 540 ps gücünde ve 519 nm tork değerlerini üretiyor. Yine 430’un şanzımanıyla yapılan aktarımlar sonucunda en azından toprak yollarda 3.6 saniye kalkışı yakalayabilir.

Aracın en can alıcı noktası üretim adedi ve fiyatı. Kendini patika yolların heyecanlı dakikalarına atmak isteyen 25 kişi bu araca sahip olabilecek. Dünya çapındaki bu rakam az geldiyse 564.000 dolar olan fiyatı bu açığı kapatacaktır. Sarı jantlı yeni Stratos’un ralli tipi sizce nasıl olmuş?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum