Yatırım yapmaya başla!

Playsam’ın Maserati için Yaptığı Ahşap Oyuncaklara Bayılacaksınız!

2018 Cenevre Fuarı, Playsam'ın Maserati'ye yaptığı eğlenceli oyuncaklarıyla renklendi. İtalyan modellerinin ahşap halleri de oldukça güzel!
Playsam’ın Maserati için Yaptığı Ahşap Oyuncaklara Bayılacaksınız!

İtalyan temsilci bu sefer karşımıza sempatik oyuncaklarla geldi. Cenevre Otomobil Fuarı için hazırladığı birbirinden güzel ahşap oyuncaklar, ilgi odağı oldu. Bazen dünya otomotiv markaları çıkardığı modellerin küçük ölçekli hallerini de yanında getirirler. Oyuncak fuarlarında daha çok denk geleceğimiz bu tür çalışmalarda, malzeme içeriği dahil her noktası gerçeği ile aynı oluyor.

İsveç’te hazırlanan oyuncak çalışmaları gerçekten muhteşem gözüküyor. Yeni modellerden tutunda eski grand prix araçlarına kadar modellenmiş.

Mesela Levante SUV’nuzun ahşaptan minik bir parçasının sizde olmasını istemez miydiniz?

Playsam tasarımlı oyuncukların, ister kahverengi isterseniz siyah haliyle alabilirsiniz. Özel kutusunda gelen mini Levante, koleksiyonluk bir ürün olmuş.

Herhalde bu kırmızı grand prix modellerini görünce sizde de alma baskısı oluşmuştur.

Kaliteli bir işliğin ellerinden çıkan bu küçük arabaları görünce 30 yılı aşkındır bunları yapan Playsam’ı tebrik etmek istiyoruz. Tarzı gayet zarif ve temiz!

Bu Maserati oyuncaklarını satın alabiliyorsunuz.

Oyuncaklar boyutlarına göre fiyatlandırılmış. Küçük 5 inçlik olanlar özel kutularında olamak şartıyla 70 dolar, Alfieri ve Levante’nin 7 inçlik olanları ise 377 dolardan satılıyor.

Sert ceviz ağacından yapılıyor olması da kaliteli olduğuna işaret.

Playsam kurucusu Carl Zedig yaptığı tasarımlardan bahsetti.

Zedig, tasarımcılarıyla beraber yürüttüğü projeyi “İtalyan ve İskandinav tasarımlarının nihai birleşimi.” şeklinde yorumladı.

Ahşap oyuncak çalışması büyükten küçüğe herkesin ilgisini çekecek cinsten. Bir yakınınıza alınabilecek en güzel hediyelerden biri olabilir. Hele ki o kişi otomobil tutkunuysa uzun süreli sevinç yaşatabilirsiniz. Playsam oyuncak şirketi Volvo, Saab ve son olarak Maserati’den sonra bakalım hangi firma için ceviz ağacından sevimli oyuncaklar hazırlayacak.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum