Yatırım yapmaya başla!

Para Ağaçta Yetişmese de Evlilik Yüzükleri Havuçtan Çıkabilir!

Evlilik yüzüğü ne kadar değerlidir, hepimiz biliyoruz. Maddi açıdan olmasa da manevi değeri, kesinlikle paha biçilemezdir. Tıpkı 13 yıl önce kaybolan Mary Grams’ınki gibi:
Para Ağaçta Yetişmese de Evlilik Yüzükleri Havuçtan Çıkabilir!

Sol parmağınıza takarsınız ve evliliğiniz sürdüğü müddetçe bir daha çıkarmazsınız. Ne kadar pahalı olduğu ya da elmasının karatıönemli değil! Alyansınız, uzun süreli ve mutlu bir ilişki için taşıdığı manevi değerini hiçbir zaman kaybetmez. Sonuçta; parmağınızdaki o halka, eşinize olan bağlılığınızı ve birlikteliğinizi temsil etmektedir. Bu nedenledir ki ilişki bitince, yüzükler bir hışımla sağa sola atılır. Çünkü çıkartılan yüzükle birlikte, ilişkinin sonu da gelmiştir. Her neyse!

Neticede evlilik yüzüğünün birlikteliklerdeki anlamı fazlasıyla özeldir. Ve bir yerlerde unutulması ya da kaybedilmesi, hiç hoş karşılanmaz. Mary Grams da bunu bildiği için alyansını kaybettiğini yıllarca eşinden saklamış. Ancak şansa bakın ki yaşlı kadın elmas taşlı yüzüğünün, bahçesindeki havuçla birlikte yeşerdiğini gördü ve gerçeği bir tek ailesi değil tüm dünya öğrendi. İşte detaylar;

Şu an 84 yaşında olan Mary Grams alyansını, 1951 yılında evlilik teklifini kabul ettiğinde takmış.

84 yaşında olan Mary Grams alyansını kaybetti.

Yıllar boyunca taktığı yüzüğü, eşi Norman’ın aile yadigarıymış. Ve bu nedenle, normalden daha da değerliymiş.

13 yıl önce bahçe işleriyle uğraşırken, yüzüğü parmağından düşmüş ve kaybolmuş. Bu sırada, Mary’nin yanında sadece oğlu varmış.

13 yıl önce bahçe işleriyle uğraşırken, yüzüğü kaybolur.

Uzun süre yüzüğü aramasına rağmen çabaları sonuç vermemiş. Sonrasında oğluna, yüzüğünü kaybettiğini babasına söylememesini ve bunu sır olarak saklamasını tembih etmiş.

Kendisine başka bir yüzük alan Mary, yüzüğüne onu kaybettikten tam 13 yıl sonra kavuşmuş. Hem de bahçesinde büyüyen bir havuç sayesinde!

13 yıl sonra yüzük havuçtan çıkmış.

Kanada’daki evin bahçesine çıkan torunu, havuçları toplarken resimde gördüğünüz ilginç durumla karşılaşmış. Ancak yüzüğün etrafı toprakla kaplı olduğu için havucun alyansla birlikte büyüdüğünü anlayamamış.

Hatta garip şekilli havucu, Mary Grams’ın köpeğine vermeyi bile düşünmüş. Neyse ki bu kararından vazgeçerek, havucu diğerleriyle birlikte eve götürmüş.

Mary Grams'ın yüzüğü yeşeren havuçla ortaya çıktı.

Onu yıkadığında ise gözlerine inanamamış. Havucu gören Mary Grams da yıllar önce kaybettiği yüzüğünü görünce şok geçirmiş. 5 yıl önce kaybettiği kocasından kalan en özel şeye yeniden kavuşan yaşlı kadın, alyansını parmağına taktığında bir kez daha şaşırmış.

Çünkü aradan geçen onca yıla rağmen, evlilik yüzüğü Grams’ın parmağına oluyormuş. Ne diyelim, bu hikaye evlilik yüzüğünü kaybedenler ya da tarlasında havuç yetiştirenlere gerçekten “ya çıkarsa” dedirtecek nitelikte!

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Evlilik kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum