Yatırım yapmaya başla!

Yeni Marvel Efsanesi Inhumans’ın Etkileyici Fragmanı!Marvel’ın Inhumans serisi daha önce ekranlarda yer almamıştı. Galaksinin Koruyucuları filminden hatırladığımız Ronan’ın ırkı Kreeler, Uranüs’e üs kurduktan sonra henüz evrimleşmemiş ilk insanların bulunduğu Dünya’yı keşfederler.

Akabinde ise Kreeler, bu mavi gezegenden topladıkları insanları birer “süper askere” dönüştürmeye karar verir. Fakat deneyler henüz tamamlanmamışken Kreeler üssü terk ederler. Buradaki yeni ırk da kendiliğinden gelişir ve Attillan adında devasa bir şehir inşa ederler. Bu şehrin sakinleri artık Inhumans topluluğudur.

Şimdi ise Marvel, etkileyici bir hikayeye sahip olan Inhumans serisini izleyicilerle buluşturmaya hazırlanıyor. İlk olarak San Diego Comic Con’da yayınlanan bu fragman da ABC kanalında yayınlanacak yeni dizinin etkileyici bir başlangıç yapacağının sinyallerini veriyor.

Auran, Crystal, Gorgon, Karnak, Triton, Medusa ve Black Bold gibi önemli Marvel karakterlerinin yer aldığı bu dizinin kötü adamı olarak ise Game of Thrones dizisinin Ramsey Bolton’ı Iwan Rheon karşımıza çıkıyor. Black Bold’un güç bağımlısı kardeşi Maximus’a hayat veren Rheon, belki de Ramsey Bolton psikopatlığını bu dizide de devam ettirebilir.

Marvel’ın bir diğer evreniyle bizleri buluşturacak olan Inhumans, ilk olarak 1 Eylül’de IMAX salonlarında, daha sonra ise 29 Eylül’de ABC ekranlarında izleyici karşısına çıkacak. Daha şimdiden fazlasıyla umut vaat eden bu Marvel dizisinin başarılı olup olmayacağını birlikte göreceğiz.  

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum